فهرست
فن خال : تساوی ما با وست بروم بهترین بازی فصلمان تا به اینجا بود
فن خال : تساوی ما با وست بروم بهترین بازی فصلمان تا به اینجا بود

فن خال : تساوی ما با وست بروم بهترین بازی فصلمان تا به اینجا بود

آی اسپورت- منچستر یونایتد فن خال از نظر خود او در تساوی 2-2 امشبشان در زمین وست برومویچ آلبیون بهترین نمایش فصلش را ارائه داده است. آنها دو بار بازی باخته را مساوی کردند. تنها سه دقیقه به پایان بازی مانده بود که شوت بلیند یک امتیاز از این دیدار خارج از خانه برای آنها به ارمغان آورد. اما فن خال از نمایش تیمش در بازی امشب راضی بود و اعتقاد داشت که اگر اشتباهات فردی بازیکنانش نبود می توانستند با یک پیروزی به رده چهارم جدول برگردند.

سرمربی سابق تیم ملی هلند به اسکای اسپورتس گفت:\" خیلی نا امید شدم زیرا ما بهترین بازی این فصلمان را انجام دادیم اما نتیجه به اندازه کافی خوب نبود. از سوی دیگر باید خوشحال باشم. زیرا ما موقعیت های زیادی خلق کردیم اما وست بروم تنها از روی دو شوتش به دو گل رسید. یک امتیاز به خاطر اشتباهات فردی به آنها دادیم. افسوس! ما می توانستیم با پیروزی در اینجا شروع دوباره ای داشته باشیم.\"

فن خال که فصل را با سیستم 2-5-3 آغاز کرده بود امشب تصمیم گرفته بود 1-3-2-4 بازی کند و از فن پرسی به عنوان تک مهاجم استفاده کند. او فکر می کند که بازیکنان باید با فلسفه جدید او هماهنگ شده و بازی را کاملا در اختیار می گرفتند.

او در این باره گفت:\" من دنبال تعادل بودم. با همان فلسفه اما با یک سیستم جدید. می توانستیم بهتر ظاهر شویم. در تمرین ها دیدم که ما با این سیستم بهتر بازی می کنیم. بازیکنان با این سیستم فلسفه من را بهتر می فهمند. این مسئله را در بازی امشب هم دیدم و به همین دلیل هم افسوس می خورم که نتوانستیم نتیجه بگیریم.\"

وقتی از او پرسیده شد که آیا با این سیستم می تواند در برابر چلسی نتیجه بگیرد یا نه پاسخ داد:\" نمی دانم. ولی اعتماد به نفس زیادی دارم.\"

     
آی اسپورت
2014-10-21 03:07:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر