فهرست
بیانیه استقلال و واکنش اسماعیلی: فقط دروغ!
بیانیه استقلال و واکنش اسماعیلی: فقط دروغ!

بیانیه استقلال و واکنش اسماعیلی: فقط دروغ!

آی اسپورت - باشگاه استقلال در مورد حواشی اخیر پیرامون فرشید اسماعیلی توضیحاتی را ارائه کرد. باشگاه استقلال در این باره نوشت: روز گذشته در تمرین تیم فوتبال استقلال و در آستانه بازی حساس مقابل شهرخودرو مشهد، اتفاقی رقم خورد که در نهایت منجر به این شد تا محمود فکری سرمربی استقلال، فرشید اسماعیلی را در اختیار باشگاه قرار دهد. باشگاه استقلال تمایلی به افشای این ماجرای درون تیمی نداشت ولی رسانه‌ای شدن آن اتفاق و در ادامه انتشار یک پست از سوی اسماعیلی، باشگاه استقلال را مجبور به اعلام چند نکته جهت روشن شدن ذهن هواداران گرامی کرد، این نکات به شرح زیر هستند:

۱- در دوره مدیریتی سابق باشگاه استقلال قراردادی با فرشید اسماعیلی منعقد شده است. حدود کمتر از نیمی از  این مبلغ به علاوه باقی مانده مطالبات این بازیکن توسط آقای نامداری در همان لحظه به صورت چک به اسماعیلی داده شده که این چک نقد هم شده است.

۲- فرشید اسماعیلی مدعی است مبلغ فوق را آقای نامداری به صورت هدیه به شخص او پرداخت کرده ولی آقای نامداري بر این حقیقت صحه گذاشته‌اند که این مبلغ به عنوان بخشی از قرارداد اسماعیلی به او پرداخت شده است و این مبلغ درچارچوب قرارداد اسماعیلی بوده است.

۳- مبلغ پرداختی از سوی آقای نامداری پیش از شروع فصل به بازیکنان استقلال در قالب قرض الحسنه به باشگاه بوده و باشگاه استقلال باید این مبالغ را به ایشان بازگرداند. به همین دلیل ادعای دریافت هدیه از سوی آقای نامداری از طرف اسماعیلی، ادعایی مردود شمرده می‌شود چراکه این مبلغ باید به آقای نامداری پس داده شود و در صورتی که این پول برگردانده شود ولی جزئی از قرارداد اسماعیلی محسوب نشود، این بازیکن حدود ۵۰ درصد بیشتر از رقم مندرج در قراردادش را دریافت کرده است!

۴- بدیهی است که نام بزرگ استقلال از هر نامی بزرگتر و خدمت کردن در قالب مدیریتی، فنی و بازیکنی در این باشگاه میلیاردها تومان ارزش دارد. حال قضاوت این جمله یک بازیکن خطاب به کادرفنی استقلال وقتی که می‌گوید "روی من برای بازی بعدی حساب نکنید"، را به هواداران استقلال می‌سپاریم.

۵- فرشید اسماعیلی به زودی با حضور در کمیته انضباطی باشگاه استقلال در خصوص رفتارش پاسخگو خواهد بود و مسئولان باشگاه استقلال منافع هواداران و تیم فوتبال بزرگسالان این باشگاه را به طور قطع در این ماجرا در نظر خواهند گرفت.

البته دقایقی بعد از انتشار این بیانیه، فرشید اسماعیلی زیر همین پست در صفحه رسمی باشگاه استقلال کامنتی گذاشت و نوشت: «چیزی جز دروغ بلد نیستید بنویسید!» به هر حال در حالیکه استقلال باید فردا تهران را به مقصد مشهد ترک کند تا در دیداری حساس و مهم به مصاف شهرخودرو برود، حاشیه ها به جان این تیم افتاده اند. از یک سوی درگیری مددی با اسماعیلی به موضوع داغ این باشگاه تبدیل شده، از سوی دیگر پرونده های محرومیت بابک مرادی و رشید مظاهری بر مشکلات این تیم افزوده است. موضوع غرامت باشگاه نساجی از فکری نیز یکی دیگر از مواردی است که باعث شده استقلال که نتایج مورد علاقه هوادارانش را کسب نکرده، غرق در مشکلات شود.

 

۳ ۳  
آی اسپورت
2020-12-12 01:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
مینا
شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۹، ۰۹:۵۴
اونوقت کدوم تیم حکومتی ..برای این یارو 5 میلیارد دادن !!!!!!
متخصص عاسیا
شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۹، ۱۵:۴۱
اسماعیلی ۲/۵ میلیارد گرفته
باشگاه میگه ۷۰۰ میلیون تومان آن طلب از قلب و ۱/۸۰۰ آن همان ۱۰ درصد قرارداد بازیکنان است که پرداخت شده یعنی قرارداد فرچیپ ۱۸ میلیارد تومنه!
اگر حرف فرچیپ درست باشه باید نهادهای ورود کنند چرا شجاع ۲ میلیارد می گیره و فرچیپ ۲/۵ هدیه؟!
هدیه از کی؟ برج ساز کلاهبردار نامداری معروف
بابت چی؟ تر زدن در تمام بازی های استقلال
۴
اقلیت تاس
شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۹، ۲۰:۵۳
زر مفت کجایی؟؟ بیا،درست وقت تو هست.بزن
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر