فهرست
خوشبختی از والیبال تا فوتبال؛ والیبال ایران۳-۰ لهستان
خوشبختی از والیبال تا فوتبال؛ والیبال ایران۳-۰ لهستان

خوشبختی از والیبال تا فوتبال؛ والیبال ایران۳-۰ لهستان

آی اسپورت - تیم ملی ایران در آغاز هفته چهارم لیگ ملت‌‌های والیبال با نتیجه ۳ بر صفر مقابل لهستان، صدرنشین این مسابقات که تنها یک شکست در کارنامه خود داشت، به پیروزی رسید. این برد زمانی شیرین‌تر شد که تیم فوتبال کشورمان هم در جام جهانی توانست با یک گل از سد مراکش بگذرد تا شادی مردم ایران تکمیل شود. سعید معروف، پوریا یلی، علی شفیعی، سامان فائزی، شریفی، میلاد عبادی‌پور و مهدی مرندی (لیبرو) بازیکنان شروع کننده ایران در بازی مقابل لهستان در غیاب فرهاد قائمی و امیر غفور بودند.

شاگردان کولاکوویچ با وجود سفرهای طولانی و خسته کننده در بازی با لهستان، بسیار سرحال و پرانرژی نشان دادند و در اسپک و سرویس عملکرد و آمار قابل قبولی داشتند. همین برتری باعث شد تا نتیجه ست نخست ۲۶ بر ۲۴ به سود آنها رقم بخورد. تیم ایران در پایان این ست ۱۷ امتیاز از اسپک، ۵ پوئن سرویس و ۶ امتیاز از اشتباهات حریف کسب کردند.

ست دوم هم با برتری بازیکنان ایران شروع شد و آنها در طول این ست تا امتیاز ۲۰ از حریف پیش بودند. حتی حضور بارتوژ کورک نیز نتوانست در این ست به کمک لهستانی‌ها بیاید. بازیکنان ایران، باارائه یک بازی کم اشتباه توانستند امتیازات حساس این ست را به خود اختصاص دهند و باز هم ۲۶ بر ۲۴ و البته با کمک ویدئو چک در امتیاز آخر، برنده شوند.

بازیکنان ایران در ست سوم نیز اختلاف امتیاز خود را با حریف حفظ کردند و با ارائه یک بازی کم اشتباه و حملات موثرتر توانستند مدافع عنوان قهرمانی جهان را مقهور قدرتنمایی خود کنند. نتیجه این ست ۲۵ بر ۲۲ به سود ایران بود تا بهترین تیم قاره آسیا در چند سال اخیر،‌ هر ۳ امتیاز بازی مقابل لهستان را به نام خود ثبت کرده باشد.

۷ ۱  
آی اسپورت
2018-06-16 10:40:00
نظر دهید

۱ نظر
Vahid
شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۱۵
عجب عیدی بود این عید فطر:)
مگه میشه عید انقدرر دوس داشتنی؟
برد تیم ملی فوتبال برای دومین بار تو جام جهانی:) برد تیم ملی والیبال مقابل صدر نشین رو تبریک میگم به همه ی دوستای گلم:)
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر