فهرست
جیمی کرگر: بالوتلی را بیرون بگذارید و استرلینگ را در نوک حمله بازی بدهید
جیمی کرگر: بالوتلی را بیرون بگذارید و استرلینگ را در نوک حمله بازی بدهید

جیمی کرگر: بالوتلی را بیرون بگذارید و استرلینگ را در نوک حمله بازی بدهید

آی اسپورت- ماریو بالوتلی از زمان انتقال 16 میلیون پوندی به لیورپول نمایش ناموفقی داشته و هنوز پای او در لیگ برتر به گلزنی باز نشده است. حالا جیمی کرگر در آستانه‌ی دیدار بسیار مهم قرمزها در لیگ قهرمانان ـ بازی چهارشنبه‌شب برابر رئال مادرید در آنفیلد ـ عقیده دارد که برندان راجرز نباید ریسک یک نمایش ناموفق دیگر از مهاجم ایتالیایی تیمش را بپذیرد.

 

«بالوتلی تحرک کافی ندارد. در برابر رئال مادرید شما باید جمعیت را به حرکت در بیاورید. نیاز داریم به لیورپول سال قبل و همان پرسینگ برگردیم. در این فصل فقط در برابر تاتنهام آن انرژی لازم را از لیورپول دیده‌ایم. این یک بازی بزرگ است و لیورپول باید چیزی از آن به‌دست بیاورد. اگر من بودم استرلینگ را در خط حمله بازی می‌دادم، زیرا او می‌تواند پشت مدافعان فرار کند و لیورپول ممکن است مجبور باشد در این بازی ضدحمله‌های زیادی ترتیب بدهد. احتمالاً بیشتر بازی توپ در اختیار رئال خواهد بود.»

 

«استرلینگ همچنین می‌تواند از جلو حریف را پرس کند. او می‌تواند به عقب هم برگردد و به خط هافبک کمک کند. اگر من بودم به جای بالوتلی کوتینیو را بازی می‌دادم و استرلینگ را به جای بالوتلی در ترکیب قرار می‌دادم، حالا خواه اسمش یک مهاجم نوک باشد یا یک شماره9 کاذب. فکر می‌کنم آن‌ها می‌توانند دست پر از این بازی بیرون بیایند، اما این به تصمیمات برندان راجرز بستگی دارد. شما باید آنفیلد را به جوش و خروش در بیاورید. آن‌جا باید انرژی و شور و شوق زیادی درباره‌ی لیورپول وجود داشته باشد.»

     
آی اسپورت
2014-10-21 12:35:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر