فهرست
یک خبر امیدوار کننده: طلسم نقش جهان شکست
یک خبر امیدوار کننده: طلسم نقش جهان شکست

یک خبر امیدوار کننده: طلسم نقش جهان شکست

آی اسپورت- به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری اصفهان، رسول زرگرپور در جلسه تصمیم گیری در خصوص فعال نمودن عملیات اجرایی ورزشگاه بزرگ نقش جهان که با حضور مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، شهردار اصفهان و مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه برگزار شد با اشاره به تفویض اختیار تصمیم گیری و مدیریت اجرایی ورزشگاه نقش جهان به استاندار اصفهان در سفر معاون اول رئیس جمهور و وزیر ورزش و جوانان گفت: در 2 ماه گذشته با مذاکرات و پیگیری‌های مستمر با نهادها و سازمان‌های مختلف، 2 نهاد شهرداری و شرکت فولاد مبارکه به عنوان گزینه‌های مثبت برای تکمیل ورزشگاه نقش جهان انتخاب شدند.

استاندار اصفهان اضافه کرد: پس از بررسی‌های دقیق و با عنایت به مطالبه جدی مردم و ورزش دوستان استان و پس از بررسی صرفه و صلاح این پروژه، تکمیل ورزشگاه نقش جهان و بهره برداری از آن به شرکت فولاد مبارکه واگذار گردید.

وی به دلایل این انتخاب اشاره کرد و اظهار داشت: با توجه به اینکه بخش قابل توجهی از طرفداران تیم فولاد مبارکه سپاهان به دلیل نداشتن ورزشگاه در خواست تکمیل استادیوم نقش جهان را داشتند و همچنین با توجه به هزینه های بالای تکمیل ورزشگاه و تمایل و قدرت مالی این شرکت، تکمیل و بهره برداری ورزشگاه نقش جهان به فولاد مبارکه واگذار گردید.

رسول زرگرپور بر تشکیل کمیته ای با ترکیب نمایندگانی از شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، اداره کل ورزش و جوانان استان و شرکت فولاد مبارکه به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری به منظور نظارت بر حسن اجرای این واگذاری تاکید نمود.

استاندار اصفهان تاکید کرد در طول یک ماه آینده مواردی همچون تعیین جزییات مفاد تفاهم نامه، احصاء لیست کارهای باقی مانده و برآورد هرینه های آن و همچنین مشخص شدن وضعیت پیمانکار باید در قالب کمیته مذکور تعیین تکلیف گردد و فولاد مبارکه موظف است پس از پایان بازه زمانی یک ماه نسبت به شروع عملیات اجرایی اقدام نماید.

مدیر ارشد استان با بیان اینکه ورزشگاه نقش جهان مطالبه اصلی مردم اصفهان در حوزه ورزش است، یادآور شد: 15 سال از شروع احداث این ورزشگاه گذشته ولی تاکنون به بهره برداری نرسیده است.

وی رتبه استان را در زمینه سرانه ورزشی نگران کننده عنوان کرد و افزود: ورزشگاه نقش جهان به عنوان مطالبه اصلی مردم باید هرچه سریعتر تکمیل و به بهره برداری برسد.

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-21 12:32:50
نظر دهید

۱ نظر
علی رضـــا
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳، ۱۴:۳۰
بعد از مدت ها یک خبر خبر و البته یک تصمیم منطقی..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر