فهرست
گواردیولا: توتی یک پدیده است
گواردیولا: توتی یک پدیده است

گواردیولا: توتی یک پدیده است

آی اسپورت- پپ گواردیولا سرمربی فعلی بایرن مونیخ در تابستان 2002 به جالوروسی ملحق شد، اما پس از آن که نتوانست جایی در ترکیب اصلی رم پیدا کند در میانه‌ی فصل به حضورش در این تیم خاتمه داد. با این حال توتی 38 ساله، حالا هم مثل همان موقع، همچنان در تیم حضور دارد و به مسن‌ترین گلزن تاریخ لیگ قهرمانان تبدیل شده است. گواردیولا که حالا در کسوت یک مربی به پایتخت ایتالیا بازگشته، نسبت به هم‌تیمی سابق خود سراپا تحسین است.

 

«خوب است که برگشته‌ام. من این‌جا در رم یک بازیکن بودم، فقط شش ماه. دوره‌ای کوتاه ولی عالی بود. البته وقتی که من در رم بودم روی نیمکت می‌نشستم و توتی در میدان بود. این دفعه هم هنوز همین طور است! کسی که هنوز در 38 سالگی بازی می‌کند، عشق زیادی به این ورزش دارد. این یک پدیده است. یک بازیکن حرفه‌ای در سن 38 سالگی معمولاً پول کافی به دست آورده و کنار می‌کشد. اما توتی هنوز بازی می‌کند و به این دلیل است که عاشق این ورزش است.»

 

سرمربی باواریایی‌ها در مورد رویارویی تیمش با رم و انگیزه‌های تیمش در لیگ قهرمانان هم می‌گوید: «ما این‌جا شانس زیادی داریم. اگر ما هر دو بازی برابر رم را ببریم به دور حذفی صعود خواهیم کرد. اما برای پیروز شدن باید خوب بازی کنیم. رم تیم خوبی‌ست و آن‌ها بازیکنان سریع زیادی دارند. اما ما در این لحظه، نسبت به همین نقطه در سال گذشته بهتر بازی می‌کنیم.»

     
آی اسپورت
2014-10-21 12:40:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر