فهرست
عنایتی: از هیچ جنبنده ای در استقلال گلایه ندارم!
عنایتی: از هیچ جنبنده ای در استقلال گلایه ندارم!

عنایتی: از هیچ جنبنده ای در استقلال گلایه ندارم!

آی اسپورت- رضا عنایتی ویژه ترین بازیکن دیدار استقلال و پدیده است و برای اولین بار در شهر خودش از تیم سابقش پذیرایی می کند. مصاحبه با عنایتی را به نقل از فارس در زیر بخوانید: .

شرایط پدیده قبل از دیدار مقابل استقلال چگونه است؟

خوشبختانه همه شرایط ما خوب است و بعد از اردوی خوبمان در جزیره کیش یک بازی خوب هم در جام حذفی انجام دادیم و برای دیدار فردا مقابل استقلال هرچه در توان داریم رو می‌کنیم تا بتوانیم از این بازی خانگی کل امتیاز را بگیریم تا شرایط ما در جدول بهتر شود.

 تقابل پدیده مقابل  استقلال را چطور ارزیابی می‌کنی؟

به هر حال استقلال تیم بزرگ و پر مهره‌ای است اما تیم ما اولین فصلی است که در لیگ برتر حضور دارد و نسبت به استقلال کم تجربه هستیم اما فردا از ما بازی خوبی خواهید دید و امیدوارم همه اتفاقات خوب فوتبالی رقم بخورد تا علی‌رغم میل باطنی‌ام استقلال را شکست دهیم.

 از استقلال چقدر شناخت داری؟

استقلال یکی از پرمهره‌ترین تیم‌هاست و خوب‌های لیگ گذشته در این تیم جمع شدند و وقتی به خط به خط بازیکنان این تیم نگاه می‌کنیم می‌بینیم که همه جزو بهترین‌ها هستند اما ما روی نقاط ضعف و قوت این تیم کار کردیم و همه تلاشمان را می‌کنیم تا این بازی را ببریم و امیدوارم همه شرایط فوتبالی به گونه‌ای رقم بخورد که همه چیز به نفع ما تمام شود.

جو عمومی هواداران در مشهد برای این بازی چگونه است؟

همیشه تیم‌هایی که به مشهد می‌آمدند باید مقابل ابومسلم بازی می‌کردند و هواداران هم ابومسلمی بودند اما از اول فصل خوشبختانه جو خوبی در مشهد به راه افتاده و هوادارانی داریم که با پدیده اخت شده و یاد و خاطره آن روزهای پرقدرت ابومسلم را زنده می‌کنند. آنها پدیده را از خودشان می‌دانند و مطمئن باشید هواداران ما بیشتر فضای استادیوم را پر می‌کنند. 

 خب وقتی پدیده میزبان است طبیعتا بیشتر فضای استادیوم باید برای هواداران شما باشد.

این قانون معمولا برای استقلال و پرسپولیس رعایت نمی‌شود و در همه کشور کفه ترازو به سود این تیم‌ها سنگین‌تر است اما امیدوارم هواداران ما سکوی خالی در ورزشگاه نگذارند چون مشهد جو خاصی دارد و می‌دانم که هواداران به استادیوم می‌آیند.

روز گذشته در تمرین استقلال حاضر شدی از دیدارت با استقلالی‌ها و قلعه‌نویی هم صحبت کن.

چون تمرین ما بعد از استقلالی‌ها بود به تمرین این تیم رفتم و به رسم ادب دوستانم را دیدم و به سراغ قلعه‌نویی رفتم.

یعنی دیگر کدورتی از گذشته‌ها باقی نمانده؟!

من از هیچ جنبنده‌ای کینه به دل ندارم و این دنیای حرفه‌ای است که یک روز تو را می‌خواهند و یک روز نه و من با واقعیت‌ها زندگی می‌کنم چون الان جوانان جای ما را گرفته‌اند.

بارها گفته‌ای که اگر به استقلال گل بزنی خوشحالی نمی‌کنی. اگر دروازه استقلال را باز کردی چه حس و حالی خواهی داشت.

گل زدن همیشه شادی‌آور است و من اگر در زمین خاکی هم گل بزنم خوشحالی می‌کنم اما در این چند سالی که از استقلال رفتم هیچ گاه علیه این تیم موضع نگرفتم و نگفتم که حقم بوده در استقلال بمانم. دوست نداشتم جو تیم را به هم بریزم و مطمئن باشید فردا هم اگر گل بزنم از من شادی نمی‌بینید چراکه با این تیم زندگی کردم و برای هوادارانش احترام قائلم و هیچ  گاه مقابل آنها نمی‌ایستم اما امیدوارم که فردا شادی برای مردم مشهد رقم بخورد.

     
آی اسپورت
2014-10-21 12:45:32
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر