فهرست
جشن پیروزی هواداران مجیدی برابر فردوسی پور!
جشن پیروزی هواداران مجیدی برابر فردوسی پور!

جشن پیروزی هواداران مجیدی برابر فردوسی پور!

آی اسپورت- عکسی که فرهاد مجیدی از حضور در برنامه 90 در اینستاگرامش منتشر کرد فرصتی بود تا هوادارانش جشن پیروزی او برابر فردوسی پور را در کامنت های این عکس بگیرند.

 ؛ فرهاد مجیدی که مهمان برنامه دوشنبه شب 90 بود در این برنامه چند بار با حرفهایش فردوسی پور را به چالش کشید. او این مجری را پرسپولیسی خطاب کرد و عادل برخلاف همیشه اش این بار گفت در سنین کودکی پرسپولیسی بوده است. او یکبار هم با طرح موضوع درآمدهای برنامه 90 این مجری را به چالش کشید تا بعد از برنامه زمانی که عکس شادی معروفش را در اینستاگرامش گذاشت و این شادی را برای همیشه به فرزندانش هدیه داد ، فضایی بسازد تا هواداران پرشمار اینستاگرامی اش برای پیروزی او برابر فردوسی پور جشن بگیرند. 

پیام هایی که برای کاپیتان آبی ها درباره پیروزی اش در برابر فردوسی پور نوشته شده در برابر معدود نظراتی که درباره نیاوردن اسم فلعه نویی ، شفاف حرف نزدن درباره جدایی هایش از استقلال و حرف های گاه غیرشفاف و پر ابهامش ، این قدر اندک بود که نشان دهد حامیانش او را به شدت پیروز می دانند.

  ۳  
آی اسپورت
2014-10-21 13:05:24
نظر دهید
۳ نظر
MAK
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳، ۱۳:۲۴
والا ما هرچی دیدم ، فرهاد قهوه ای شد فقط !!!
شهریار رییسی
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳، ۱۶:۱۰
آخه چه چالشی!
یه نگاه به لبان خشکیده مجیدی حین مصاحبه استرسش را نشون میده.
ایشون ضایع شد وقتی افتضاح سال 77 در روزنامه خبرورزشی برملا شد. بقیه اش کشک بود.
این آقا نشان داد در شوی تلویزیونی همانقدر بیفروغ است که در مسابقات ملی.
-
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳، ۱۷:۱۷
ولی نظر هواداران استقلال در سایتهای دیگه از جمله فارس اینو نشون نمیده! حرفهای مجیدی پر بود از غرور و خودپسندی و تهمت به دیگران! همش هم که تکذیب کرد آدم یاد احمدی نژاد می افتاد این کجا پیروزی بود؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر