فهرست
پیش‌بازی چلسی ـ ماریبور: مردان مورینیو به دنبال ادامه‌ی پیروزی‌ها
پیش‌بازی چلسی ـ ماریبور: مردان مورینیو به دنبال ادامه‌ی پیروزی‌ها

پیش‌بازی چلسی ـ ماریبور: مردان مورینیو به دنبال ادامه‌ی پیروزی‌ها

آبی‌ها شروع قدرتمندانه‌ای در رقابت‌های این فصل لیگ برتر داشته‌اند. آن‌ها با پیروزی در هفت بازی از هشت مسابقه‌ی ابتدایی این فصل با پنج امتیاز اختلاف با تیم دوم، به صدر جدول لیگ تکیه زده‌اند و اگرچه پیروزی 1-2 آن‌ها در بازی روز شنبه برابر کریستال پالاس به اندازه‌ی سایر بردهای این فصل آن‌ها قاطعانه نبود، اما باید توجه داشت که این پیروزی در غیاب دیگو کاستای مصدوم، بهترین گلزن آن‌ها تا به این‌جای کار به‌دست آمده است. کاستا که تا به حال در هفت مسابقه‌ی لیگ 9 گل به ثمر رسانده، به دلیل یک مصدومیت مزمن از ناحیه‌ی همسترینگ بازی با کریستال پالاس در سلهرست پارک را از دست داد.

 

ژوزه مورینیو که به دلیل مصدومیت دیگو کاستا به شدت از رفتار کادر فنی تیم ملی اسپانیا با این بازیکن انتقاد کرده بود، در بازی امشب هم مهاجم خود را در اختیار نخواهد داشت و باید هدایت خط حمله‌ی خود را به لوییک رمی یا دیدیه دروگبا بسپارد. رامیرز و آندره شورله نیز به دلیل مصدومیت به دلیل مصدومیت در بازی امشب حضور نخواهند داشت تا دست مورینیو برای استراحت دادن به بازیکنان کلیدی تیمش برای دیدار با یونایتد چندان باز نباشد.

 

چلسی که با چهار امتیاز از یک تساوی غیرمنتظره‌ی خانگی برابر شالکه و یک پیروزی خارج از خانه برابر اسپورتینگ لیسبون در صدر جدول گروه G قرار دارد، در حالی به مصاف تیم اسلونیایی می‌رود که چهار روز بعد در لیگ برتر یک بازی بزرگ برابر منچستر یونایتد را پیش رو خواهد داشت. اما برای مورینیو که قصد دارد به نخستین مربی در تاریخ لیگ قهرمانان تبدیل بشود که با سه تیم مختلف قهرمان این رقابت‌ها شده، بازی با ماریبور به همان اندازه حایز اهمیت خواهد بود.

 

در سوی دیگر میدان تیم ماریبور اسلوونی که دو تساوی 1-1 شجاعانه را برابر تیم‌های اسپورتینگ لیسبون و شالکه به‌دست آورده، نظرها را به خود جلب کرده و می‌رود تا شگفتی‌های بیشتری را در رقابت‌های امسال خلق کند. با این حال آن‌ها حال و روز خوبی در لیگ داخلی ندارند و از چهار مسابقه‌ی اخیر خود در لیگ اسلوونی تنها یک بار پیروز شده‌اند. آخرین بازی آن‌ها در لیگ نیز که با شکست 1-2 روز شنبه برابر سلیه همراه بوده، اثر مثبتی روی روحیه و اعتمادبه‌نفس آن‌ها بر جا نگذاشته است.

     
آی اسپورت
2014-10-21 13:59:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر