فهرست
آرژانتین در چه صورتی از کوپا حذف می‌شود؟
آرژانتین در چه صورتی از کوپا حذف می‌شود؟

آرژانتین در چه صورتی از کوپا حذف می‌شود؟

آی اسپورت - آرژانتین که در بازی اول دور گروهی برابر کلمبیا با دو گل شکست خورده بود، بامداد امروز ابتدا با گل دقیقه ۳۷ پاراگوئه عقب افتاد اما مسی دقیقه 55 از روی نقطه پنالتی کار را به تساوی کشاند و این نتیجه تا پایان باقی ماند. آلبی سلسته اکنون یک امتیازی است و در قعر گروه خود قرار دارد. بازی آخر آرژانتین برابر تیم ملی قطر خواهد بود و اگر مسی و یارانش صعود می خواهند، باید حتما بر این تیم پیروز شوند.

اگر آرژانتین قطر را شکست دهد، تقریبا کار صعودش قطعی خواهد شد مگر اینکه پاراگوئه بر کلمبیا پیروز شود، برزیل و پرو مساوی شوند، ونزوئلا بر بولیوی پیروز  شود و سه تیم از گروه سوم رقابت ها متشکل از اروگوئه، شیلی، اکوادور و ژاپن نیز شش امتیازی شوند. در این صورت آرژانتین حتی به عنوان یکی از دو تیم سوم گروه ها نیز صعود نخواهد کرد.

اگر آرژانتین برابر قطر به تساوی دست یابد، بایدمنتظر شکست پاراگوئه برابر کلمبیا با اختلاف دو گل یا بیشتر بماند و اینکه تیم سوم گروه C نیز سه امتیازی نشود. در غیر این صورت حذف خواهد شد. در صورت شکست از قطر نیز تحت هر شرایطی کار آرژانتین در کوپا آمه ریکا تمام شده است. لازم به ذکر است که از هر گروه دو تیم به یک چهارم نهایی می رسند و دو تیم سومی که نتایج بهتری گرفته باشند نیز مجوز صعود را کسب خواهند کرد.

۲ ۱  
آی اسپورت
2019-06-20 20:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
آزاد
پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸، ۲۱:۵۳
در صورتی که مافیای پنالدو موفق نشه و این بار نتونه با خرید داور و بازیکنان مانع از موفقیت مسی و گرفتن توپ طلا برای ثابت کردن برتری مسی بشه
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر