فهرست
فرکی: راه ندادن دوربین ها ادامه دار نخواهد بود
فرکی: راه ندادن دوربین ها ادامه دار نخواهد بود

فرکی: راه ندادن دوربین ها ادامه دار نخواهد بود

آی اسپورت- حسین فرکی در کنفرانس خبری پیش از دیدار تیم‌های راه‌آهن و سپاهان عنوان کرد: بعد از وقفه‌ای که در لیگ افتاده‌ بود این اولین بازی ما بعد از تعطیلات است و باید در هفته دوازدهم مقابل راه‌آهن قرار بگیریم و بازی‌مان را مقابل این تیم برگزار کنیم. وضعیت هر دو تیم کاملاً مشخص است و با توجه به جایگاهی که دو تیم در جدول دارند، اهداف و انگیزه‌ها برای رویارویی در این دیدار روشن است.

وی افزود: ما در جایگاهی هستیم که دوست داریم بازی را به نفع خودمان به پایان برسانیم و سه امتیاز را بگیریم. هدف راه‌آهن هم با توجه به مکانش در جدول همین است و آنها می‌خواهند از پایین جدول خود را بالا بکشند.

سرمربی سپاهان با بیان اینکه بازی با راه‌آهن ساده نیست، خاطر نشان کرد: این بازی به نوبه خودش برای ما حساس است و کاملاً حساب‌شده به میدان خواهیم رفت و هر دو تیم برای رسیدن به اهداف‌شان وارد زمین می‌شوند. راه‌آهن از وقتی که کارش را شروع کرده مشکلاتی داشته و دچار حاشیه شده است اما حمید استیلی و همکارانش تیمی را تشکیل داده‌اند که فضایی متفاوت را تجربه می‌کند و تا به اینجا نیز نتایج خوبی را کسب کرده است.

فرکی یادآور شد: نتایج راه‌آهن خوب یا بد تا به اینجا کسب شده و شاید جایگاه آنها در جدول مناسب نباشد اما راه‌آهنی‌ها بازیکنان خوبی دارند که شاید تا به اینجا به خاطر مشکلات نتوانسته‌اند از تمام کیفیت و توانایی خود بهره ببرند.

وی با تأکید بر اینکه سپاهان انگیزه فراوانی برای بازی با راه‌آهن دارد تا همچنان در کورس بماند، گفت: به هیچ وجه نمی‌خواهیم سه امتیاز این بازی را از دست بدهیم، چون به این شکل در کورس با استقلال و تراکتورسازی و همچنین تیم‌های پایین‌تر از خودمان عقب می‌مانیم. امیدواریم که فردا بازی خوب و دیدنی را از سوی دو تیم شاهد باشیم و با توجه به شرایط جوی و بارانی که امروز شاهد بارش آن بودیم امیدواریم که این وضعیت برای بازی فردا ایجاد مزاحمت نکند و دو تیم بتوانند در زمین و شرایط مناسب مقابل هم قرار گیرند.

سرمربی سپاهان درباره غایبان تیمش اظهار داشت: خوشبختانه محرومی نداریم اما یکی دو بازیکن‌مان مصدومیتی جزئی دارند که تا فردا وضعیت‌ آنها مشخص می‌شود. برای استفاده از آنها مسلما نظر پزشکان برای ما اولویت است.

فرکی درباره حق پخش تلویزیونی و راه ندادن دوربین‌ها به نشست‌های خبری و ورزشگاه‌ها گفت: بنده مربی هستم و وظیفه من چیز دیگری است. با این حال و به اعتقاد من این موضوع و راه ندادن دوربین‌ها به ورزشگاه‌ها ادامه‌دار نخواهد بود. این موضوع به مردم باز می‌گردد و در ادامه باید به درخواست‌شان توجه شود. از طرفی هم باشگاه‌ها، فدراسیون فوتبال و لیگ حقی دارند که باید این حق به آنها داده شود و مطمئناً درآمدی که باشگاه‌ها می‌توانند از حق پخش داشته باشند می‌تواند کمک بسیار زیادی به فوتبال کند.

وی تأکید کرد: اگر مشکل حق پخش در فضایی خوب و مسالمت‌آمیز حل شود و حق به حقدار برسد نیازی به این کارها نیست که دوربین‌ها را به ورزشگاه راه‌ ندهند

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-21 15:45:40
نظر دهید

۱ نظر
رضا
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳، ۱۸:۵۸
ما میخواهیم که دوربین ها رو به ورزشگا هها راه ندن بلکه کیروش پور تو برنامش بگه چرا صدا و سیما حق پخش رو کامل به فدراسیون نمیده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر