فهرست
تیاگو سیلوا: PSG بهترین دفاع‌وسط‌های دنیا را در اختیار دارد
تیاگو سیلوا: PSG بهترین دفاع‌وسط‌های دنیا را در اختیار دارد

تیاگو سیلوا: PSG بهترین دفاع‌وسط‌های دنیا را در اختیار دارد

آی اسپورت- پاری‌سن‌ژرمن قهرمان «لیگ 1» با خرید 60 میلیون یورویی داوید لوییز از چلسی به تقویت خط دفاعی تیمش پرداخت، هرچند که این خرید، به‌خصوص پس از نمایش فاجعه‌بار برزیل در شکست 1-7 در نیمه‌نهایی جام جهانی، از سوی برخی مورد تمسخر واقع شد. با این حال تیاگو سیلوا بر این باور است که داوید لوییز به همراه خرید سال قبل این تیم مارکینیوش ـ که او هم برزیلی است ـ بهترین ترکیب موجود در دنیا برای دفاع میانی هستند.

 

«بله ما با هم صحبت کرده بودیم.» او به صحبت با ناصر الخلیفی مالک باشگاه درباره‌ی خرید دفاع وسط چلسی اشاره می‌کند. «اما کیفیت داوید لوییز خودش گویا ست. ناصر این را می‌دانست. داوید لوییز درست پس از امضای قراردادش با من تماس گرفت تا سوالاتی درباره‌ی PSG و درباره‌ی تیم بپرسد. به او گفتم ما ترکیبی عالی داریم، گروهی عالی هستیم. ما نیاز داشتیم یک مدافع باکیفیت مثل داوید لوییز را بخریم، اما من عملکرد مارکینیوش را هم فراموش نکرده‌ام. او جوان است، اما خوب بازی می‌کند و شخصیت محکمی دارد. ما با داشتن داوید لوییز و مارکینیوش بهترین دفاع‌وسط‌های دنیا را داریم.»

 

تیاگو سیلوا پس از مصدومیتی که از اوایل تابستان از ناحیه‌ی ساق برای او پیش آمده بود، برای بازی چهارشنبه‌شب تیمش برابر آپوئل در لیگ قهرمانان آماده‌ی بازی است و اعتقاد دارد که هیچ‌چیز با بازی کردن در سطح قاره‌ای قابل‌مقایسه نیست. «دوران مصدومیتم دردناک بود. می‌خواستم برای تیم در لیگ قهرمانان بازی کنم. بازی کردن و پیروزی در اروپا چیزی بود که از همه بیشتر دلم برایش تنگ شده بود. باید این ترس را از بین ببرم؛ ترس از دوباره مصدوم شدن، و اعتمادبه‌نفس و آمادگی‌ام را دوباره به‌دست بیاورم. وقتی بازی نکنم نمی‌توانم به بالاترین سطح ارتقا پیدا کنم. و اگر تنها در 90 درصد اوج آمادگی خودم باشم نمی‌توانم به تیمم کمک کنم.»

     
آی اسپورت
2014-10-21 16:14:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر