فهرست
کاشانی: وینگادا به هشت ایمیل ما پاسخ نداد/ برای انتخاب جانشین او با کی روش مشورت می کنیم/ قبل از تصمیم نهایی باید با وینگادا جلسه بگداریم
کاشانی: وینگادا به هشت ایمیل ما پاسخ نداد/ برای انتخاب جانشین او با کی روش مشورت می کنیم/ قبل از تصمیم نهایی باید با وینگادا جلسه بگداریم

کاشانی: وینگادا به هشت ایمیل ما پاسخ نداد/ برای انتخاب جانشین او با کی روش مشورت می کنیم/ قبل از تصمیم نهایی باید با وینگادا جلسه بگداریم

آی اسپورت- جلسه کمیته فنی فدراسیون فوتبال بعدازظهر امروز با حضور هادی آیت‌اللهی، مهدی محمدنبی، مرتضی محصص، فریدون معینی، هومن افاضلی، حبیب کاشانی و رسول دانشجو برگزار شد. به نقل از تسنیم، حبیب کاشانی بعد از این جلسه پاسخگوی خبرنگارانی شد که پیگیر وضعیت نیمکت تیم ملی امید بودند. 

وینگادا به هشت ایمیل ما پاسخ نداده است

وینگادا باید برای دفاع از نقاط ضعف خود به ایران بیاید. ما دعوت‌نامه‌ای برای او ایمیل کردیم تا با حضور در تهران مقابل کمیته فنی از خودش دفاع کند و ما نیز به جمع‌بندی برسیم. ما تاکنون هشت ایمیل برای او فرستادیم ولی با توجه به اینکه پاسخی به این ایمیل‌ها نداده ادامه همکاری با وی سخت شده است. وینگادا قرار است یک‌شنبه آینده ساعت 14 در نشستی با حضور اعضای کمیته فنی درباره عملکرد خود صحبت کند.

با کی روش مشورت می کنیم

اگر وینگادا نخواست به کار در ایران ادامه دهد ما گزینه‌هایی پیش رو داریم که قبل از انتخاب آنها با کی‌روش هم در این مورد مشورت خواهیم کرد. تا آن موقع آقای افاضلی کارهای اولیه برای حضور تیم در قطر را انجام می‌دهد، بنابراین ما از برنامه عقب نیستیم. در اینجا خواهش می‌کنم به کمیته فنی فرصت داده شود بدون استرس و در فضایی آرام انتخاب آینده خود را انجام دهد تا خواسته 40 ساله مردم برای حضور تیم امید در المپیک محقق شود.پ

با وینگادا جلسه می گذاریم

هر کس می‌تواند از حرف‌های ما برداشت خودش را داشته باشد ولی اگر قرار بود ایشان در این جلسه برکنار شود آن را صراحتاً اعلام می‌کردیم. کمترین کار حرفه‌ای ما این است که چهره به چهره با وینگادا جلسه‌ای برگزار کنیم تا شاید ایشان بتواند ما را با حرف‌هایش قانع کند ولی اگر توقعات کادر فنی برآورده نشود ادامه کار سخت خواهد بود. ما نمی‌خواهیم یک طرفه به قاضی رفته باشیم. همان طور که گفتم یک‌شنبه آینده پس از جلسه با وینگادا نتیجه را اعلام خواهیم کرد و در این مورد هم با کی‌روش حرف می‌زنیم تا چیزی که به نفع فوتبال و مردم است، عملی شود.

پس از شنیدن نظرات تصمیم می گیریم

آقای کفاشیان به عنوان نماینده فدراسیون و جمهوری اسلامی ایران در حال حاضر در ماموریت خارج از کشور است ولی اختیارات خود را به جمع کمیته فنی تفویض کرده است. ما می‌توانستیم در نشست امروز به جمع‌بندی نهایی برسیم ولی می‌خواستیم وینگادا نیز در جمع ما حضور داشته باشد و از عملکرد خودش دفاع کند. عقل هم حکم می‌کرد که پس از شنیدن نظرات او تصمیم نهایی را بگیریم.

نمی خواهیم دعوا کنیم

زمانی که کرانچار سرمربی پرسپولیس بود ما آن قدر خوب از هم جدا شدیم که او بعد از چند سال‌ دوباره به ایران بازگشت. ما نمی‌خواهیم با دنیا دعوا کنیم ولی اگر وینگادا به ایران نیاید یعنی انتقادات را پذیرفته است و ما تصمیم دیگری خواهیم گرفت. وینگادا مربی متشخصی است. او زمانی که از پرسپولیس طلب داشت کمترین فشار را به ما می‌آورد. ما از او خواسته‌ایم به تهران بیاید و اگر قرار بود با او قطع همکاری کنیم با صداقت آن را اعلام می‌کنیم.

تصمیم نهایی، یکشنبه

 ما تا یک‌شنبه آینده کار می‌کنیم و شرایط را برای حضور تیم المپیک ایران بعد از غیبت 40 ساله در المپیک آماده خواهیم کرد. تصمیم نهایی ما روز یک‌شنبه اتخاذ خواهد شد که می‌تواند تقویت کادر فنی یا تغییر وینگادا باشد.

     
آی اسپورت
2014-10-21 17:07:57
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر