فهرست
آنچلوتی: 30 سال است طرفدار لیورپول هستم
آنچلوتی: 30 سال است طرفدار لیورپول هستم

آنچلوتی: 30 سال است طرفدار لیورپول هستم

آی اسپورت- کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال، در آستانه دیدار حساس تیمش مقابل لیورپول در لیگ قهرمانان، فاش کرد که از سه دهه قبل طرفداران قرمزهای مرسی ساید است.

آنچلوتی که بین سال های 2009 تا 2011 هدایت چلسی را برعهده داشت، فردا شب با رئال پای به آنفیلد خواهد گذاشت اما اعلام کرد که هنوز از شنیدن سرود باشگاه لیورپول، منقلب می شود.

او به خبرنگاران گفت:\" از سال 1984 یکی از دوستداران این تیم هستم. در آن سال، همراه رم به فینال جام باشگاه های اروپا رسیدیم و حریفمان نیز لیورپول بود. البته در نهایت در ضربات پنالتی مغلوب شدیم. لیورپول تیمی است که همیشه مرا هیجان زده می کند. سرود این باشگاه بی نظیر است. هیچ باشگاهی، سرودی همانند هرگز تنها قدم خواهی زد لیورپولی ها ندارد. فردا دقایقی قبل از حضور بازیکنان در زمین، برای گوش دادن به این سرود به کنار چمن می آیم. برخی اوقات از اینترنت این سرود را گوش می کنم و از شنیدن آن، بسیار هیجان زده می شوم.\"

آنچلوتی در سال 2005 با میلان در فینال لیگ قهرمانان مقابل لیورپول قرار گرفت و در دیداری دراماتیک، در ضربات پنالتی شکست خورد. او در مورد آن دیدار گفت:\" نیمه اول 3-0 جلو بودیم.وقتی نیمه تمام شد، 45 هزار هوادار لیورپول شروع به خواندن سرود \"تو هرگز تنها قدم نخواهی زد\"، کردند.ده دقیقه این سرودخوانی ادامه داشت.باورکردنی نبود.برای ما ایتالیایی ها این یک مساله بسیار عجیب بود. شوکه شده بودیم. در ایتالیا اگر تیمتان 3-0 یک نیمه ببازد، بین دو نیمه شما را نابود می کنند.این مساله یکی از فراموش نشدنی ترین خاطرات دوران حرفه ای من است.البته فکر نمی کنم که این عامل اصلی بازگشت لیورپول در نیمه دوم بود اما مطمئنا کمک زیادی به بازیکنان این تیم برای جبران آن سه گل کرد.\"

او همچنین در مورد برخورد هواداران لیورپول با کریس رونالدو، گفت:\" رونالدو همواره پر از انگیزه است.با این حال اگر جو آنفیلد بر علیه او باشد، انگیزه او دو چندان می شود.البته نه بدین خاطر که پیش از این بازیکن منچستر بوده است. او برای موفقیت رئال می جنگد.\"

     
آی اسپورت
2014-10-21 18:27:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر