فهرست
برانکو در حسرت شکست علیمنصور
برانکو در حسرت شکست علیمنصور

برانکو در حسرت شکست علیمنصور

آی‌اسپورت- برانکو و علیرضا منصوریان تا‌کنون سه بار برابر یکدیگر به میدان رفته‌اند که 2 تساوی و 1 پیروزی برای منصوریان حاصل این دیدارها بوده. برانکو که از هفته بیست و ششم لیگ چهاردهم روی نیمکت پرسپولیس نشسته بود اولین دیدار خود مقابل منصوریان را در هفته سیزدهم لیگ پانزدهم تجربه کرد. علیرضا از ابتدای لیگ پانزدهم روی نیمکت نفت تهران نشسته بود. آن دیدار در شرایطی در ورزشگاه تختی برگزار شد که پرسپولیس رده هفتمی به دنبال برد بود تا به تیم های بالای جدول نزدیک شود و نفت رده دوازدهمی هم در پی کسب پیروزی بود تا از زمره تیم‌های پایین جدولی جدا شود. در نهایت زور دو تیم به یکدیگر نرسید و به تساوی 1-1 رضایت دادند.

بازی برگشت لیگ پانزدهم در شرایط کاملا متفاوتی برگزار شد. پرسپولیس در رتبه سوم و نفت تهران در جایگاه پنجم جدول قرار داشتند. این دیدار در حالی در ورزشگاه آزادی برگزار شد که پرسپولیس به دنبال کسب پیروزی خانگی بود زیرا شانس صدر نشینی داشت اما پیروزی یا باخت نفت تهران تاثیر چندانی در جایگاه آنان نداشت. شاگردان منصوریان که با فشار و استرس کمتری به میدان آمده بودند در نهایت با نتیجه 2 بر صفر شاگردان برانکو را شکست دادند.

تقابل بعدی این دو در هفته ششم لیگ شانزدهم انجام شد. این بار پرسپولیس صدر‌نشین بود و استقلال در رتبه چهاردهم جدول قرار داشت. استقلال در 5 هفته ابتدای لیگ طعم برد را نچشیده بود و عطش پیروزی داشت. در آن سو پرسپولیس هم به دنبال کسب برد و افزایش فاصله خود با تراکتور بود. این دیدار در نهایت بدون گل خاتمه یافت. چهارمین نبرد در شرایطی برگزار می‌شود که برانکو می‌تواند فاصله خود با تراکتور را بیشتر کند و استقلال در صورت کسب پیروزی این شانس را دارد تا فاصله با ذوب آهن را بیشتر و با تراکتور را کمتر کند.

پیروزی احتمالی آبی‌پوشان می‌تواند راه آنها را برای کسب سهمیه آسیا هموارتر کند. ظاهرا در نبردهای پیش پروفسور راه غلبه بر منصوریان جوان را بلد نبوده است. حالا باید دید آیا او این راه را یافته است؟

۲    
آی اسپورت
2017-02-12 01:09:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر