فهرست
فرگوسن: مویس نمی دانست که منچستریونایتد چقدر بزرگ است
فرگوسن: مویس نمی دانست که منچستریونایتد چقدر بزرگ است

فرگوسن: مویس نمی دانست که منچستریونایتد چقدر بزرگ است

آی اسپورت- سرالکس فرگوسن، سرمربی سابق منچستریونایتد، معتقد است که دلیل عدم موفقیت دیوید مویس در الدترافورد، عدم درک شرایط توسط این مربی بود.

مویس سال گذشته جانشین فرگوسن شد اما تنها پس از 10 ماه به دلیل کسب نتایج ضعیف، کنار رفت. در این بین، گروهی فرگوسن را مقصر نتایج ضعیف فصل گذشته یونایتدها معرفی کردند و ادعا کردند که او تیم خوبی را برای مویس به ارث نگذاشته است؛ صحبت هایی که فرگی آنها را مزخرف می داند.

او در بخش جدیدی که کتاب زندگی نامه پر سر و صدای سال گذشته اش، اضافه شده، نوشت:\" او نمی‌‌دانست که یونایتد چقدر بزرگ است.

دلیل سریع بازی کردن ما این بود که بازیکنان به این روش عادت کرده بودند. اگر شور آنها در بازی کم می‌‌شد من در بین دو نیمه به آنها می‌‌گفتم که این بازی نشانه‌‌ای از تیم ما ندارد. سریع بازی کردن هیچگاه جلو نتایج ما را نگرفت. این روش کار ما بود، چیزی که انرژی و مصمم بودن ما در 30 دقیقه آخر بازی را معنا می‌‌کرد.

پس از نتیجه نگرفتن ها، هر شکست یک ضربه سنگین برای وی بود. من می‌‌توانستم در رفتارش آن را ببینم. در ژانویه که خوان ماتا را خرید همه خوشحال بودند اما من می‌‌توانستم ببینم که عرصه برای وی تنگ تر می‌‌شود. من این احساس را در سال ۱۹۸۹ تجربه کرده بودم زمانی‌ که در شرایط وحشتناکی‌ بودیم. احساس می‌‌کنید که شکسته شده اید. نتایج از دست مویس می‌‌رفتند و هیچ کس در اینکه فصل نا امید کننده‌ای بود شکی‌ ندارد. و در آخر هم به بهای از دست رفتن کار او تمام شد.\"

 

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-21 19:48:28
نظر دهید
۱ نظر
عباس
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۳، ۱۲:۴۰
رییس احترامت واجب ولی هیچ حرف از مویس نزن که هیچ خوشم نمیاد د آخه لامروت خودت بودی که این تخم رو کاشتی تو تیاتر رویاهامون (اسمایلی قیصر)
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر