فهرست
لوورن: رئال فقط رونالدو نیست
لوورن: رئال فقط رونالدو نیست

لوورن: رئال فقط رونالدو نیست

آی اسپورت- دژان لوورن، مدافع کروات لیورپول، تاکید کرد که تیمش نمی تواند در دیدار فردا مقابل رئال، تنها به فکر مهار کریس رونالدو باشد.

قرمزهای فردا شب در سومین دیدارشان در رقابت های این فصل چمپیونزلیگ میزبان رئال خواهند بود و لوورن معتقد است که برای شکست دادن رئال، نباید تنها روی متوقف کردن رونالدو تمرکز کنند.

او به خبرنگاران گفت:\" مشخصاً رونالدو بازیکن فوق العاده ای است اما رئال مادرید تنها در او خلاصه نمی شود. ما نمی توانید تنها روی او تمرکز کنید چرا که آنها بازیکنان دیگری هم برای گلزنی دارند. من وقتی در لیون بودم سه بار مقابل وی بازی کرده ام. او در طرف من نبود [داخل زمین] بنابراین مشکل زیادی برای من ایجاد نکرد!\"

او همچنین در مورد دیدار فردا شب گفت:\" ما باید پیشرفت کنیم و بیشتر به عنوان یک تیم بازی کنیم. ما باید بیشتر خود را نشان دهیم و در دیدار مقابل رئال مادرید به مانند دیدار مقابل QPR بازی نکنیم، می توانید از این بابت مطمئن باشید. ما همه چیز را درمورد بازیکنان آنها می دانیم و کمی متفاوت تر آماده خواهیم شد.

این دلهره آور نیست. بلکه بازی کردن در مقابل این بازیکنان مایه افتخار و لذت بخش است. نه من و نه هیچ بازیکن دیگری در تیم ما نمی ترسد. ما با به بازیکنان آنها احترام می گذاریم اما چیزی کاملاً متفاوت را در دیدار چهارشنبه شب به نمایش خواهیم گذاشت. ما باید فشرده تر باشیم، بیشتر بدویم، و باید در داخل زمین متحد باشیم تا یکسان تنفس کنیم.\"

     
آی اسپورت
2014-10-21 21:04:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر