فهرست
شما بنویسید: دلیل افت بچه‌های والیبال؟
شما بنویسید: دلیل افت بچه‌های والیبال؟

شما بنویسید: دلیل افت بچه‌های والیبال؟

آی اسپورت - صفر امتیاز از سه بازی، آمار نگران کننده‌ای برای والیبال ایران بود. ایران ابتدا سه- هیچ به آمریکا باخت، بعد با همین نتیجه از لهستان شکست خورد و سپس مقابل روسیه سه-هیچ باخت تا از 9 ست ممکن در سه بازی، حتی یک ست را هم نگیرد. ایران در جدول کلی هم بین 12 تیم، یازدهم است و بدترین روزهایش را پشت سر می‌گذارد. تیمی که نه طراوت و شادابی گذشته را دارد، نه مثل روزهای خوبش نتایج درخشانی می‌گیرد.

بعد از جدایی ولاسکو و افت نسبی والیبال ایران، حالا تیم ملی در بدترین شرایط سال‌های اخیر خود به سر می‌برد. شرایطی که کولاکویچ، سرمربی تیم رسما از دودستگی حرف بزند و از فدراسیون بخواهد جدی‌تر به این مسائل ورود کند. تعویض‌های تیم ملی و نحوه هدایت کولاکویچ هم صدای هواداران  والیبال را درآورده و آن‌ها اعتقاد دارند او از کواچ و لوزانو هم بدتر عمل کرده است. هر چند طرفدارانش، اعتقاد دارند باید به کولاکویچ زمان داد.

به نظر شما، چه چیزی عمل سقوط والیبال ایران در این دوره لیگ جهانی چیست؟ بالا رفتن سن تیم فعلی، غرور و دو دستگی بازیکنان، ضعف کولاکویچ در مدیریت و مربیگری تیم، یا میراثی که از دوران کواچ و لوزانو به جا مانده است؟

۶ ۸  
آی اسپورت
2017-06-19 17:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
مهرداد
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۱۲
من که طرفدار ولاسکو هستم و اعتقاد دارم بعد رفتنش باید اناستازی رو میاوردیم - الانم باید استیچکوف رو میاوردن یا اناستازی ولی کولا رو اوردن- کولا سال اول با صرب ها هم بد نتیجه گرفت اما از سال بعدش 4 دوره حضور تو مرحله نهایی /2 نقره لیگ جهانی و 1 برنز منهای طلا و نقره و برنز قهمانی اروپاش رو نمیشه نادیده گرفت - تو بازی های تیم ملی تیم ذخیره ها خیلی سرتر از تیم اصلی بود - قدرتی زدن های افتضاح غفور حال ادم رو بد میکرد به خصوص تو بازی با امریکا - نبود محمودی و بعدا معنوی نژاد و غلامی و تداخل با بازی های جهانی رده های پایه هم باعث شد مربی نتونه دست پر بیاد- از همه مهم تر اینکه مربی خیلی دیر به تیم اضافه شد و بدون شناخت بازیکن انتخاب کرد - بازی فینال لیگ بود که تازه کولا رو اوردن ایران - باید مربی از اول لیگ بالاسر تیم باشه و خوب ها رو انتخاب کنه - سال بعد عیار مربی مشخص میشه و قطعی میتونیم بگیم که ایا در حد ما هست و میتونه ما رو تکونی بده یا نه. درکل مهم ترین نکته اینه که فدراسیون ختما حتما رو بیاره به افزایش بازیکنان تیم ملی تا رقابت بشه و تشویق کنه بازیکنان رو به حضور در لیگ های اروپایی تا از این طریق هم اونها برن تجربه اروپاییشون رو زیاد کنن که خیلی مهمه و هم از طریق رفتنشون یه درامدزایی بشه و از همه مهم تر جای بیشتری برای بقیه باز بشه تا تو لیگ خودی نشون بدن
یاشار تبریزلی
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۳۰
کانون توجه دخترا قرار گرفتن!!!
باور کنید تو این زمینه پسرای ایرانی بسیار کم ظرفیتند و کاملا تمرکز بر کار اصلیشونو از دست میدند
در فوتبالیست ها هم زیاد داشتیم بازیکنانی که فنا شدند نمونه بارزش نیکبخت واحدی
محمد
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۳۵
بیشتر از سرمربی جدید، این تیم به یه ریش تراش خوب نیاز داره ، قیافه چند تا از بازیکنها رفته رفته میشه عین داعشیها، معروف هم که سرکرده اونهاست
فرزاد
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۵۳
دمت گرم :)))))))
پرسپولیس واقعی
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۱۷
یک چیزی راجع به والیبال اتفاق افتاده که حتی در فرزند کوچک من هم دیده می شود و آن اینکه دیگر مثل سه چهار سال پیش دیدن پخش مستقیم بازی اش ما را به مرز دعا نمی کشاند ،(فرزند کوچکم همیشه سر بازیهای والیبال دست به دعا بود)
یک بی تفاوتی که شاید بیشتر از سمت بازیکنان به من تماشاچی تلویزیونی القاء شده و همین باعث دوری عاطفی من از بازیکنان ملی ام شده است.
این پر توقعی نیست من فکر میکنم برای روند رو به صعود تیم والیبال ، آینده نگری نشده است و پیش بینی رقابت های سخت را نکرده اند.
ما حتی بازیکنان حرفه ای مان هم نمی توانند مدت طولانی خود را در اوج انگیزه و تلاش نگه دارند دراکثر رشته ها همینطوری است .توانایی حفظ انگیزه مداوم را ندارند .
شاید یک را ه ایجاد انگیزه ، تربیت بازیکنان جوان کار آمد و قرار دادن آنها در مقابل بازیکنانی است که فکر میکنند رودست آنها کسی نمی آید.
چیزی که در زمان ولاسکو به توالی دیدیم رو کردن دست کم یک بازیکن جدید فیکس در هر دوره ای از بازیها بود؛ غفور و فیاضی و داودی و همین قایمی یکایک و به فواصل به تیم قبلی اضافه شدند و شاید بعد از رفتن ولاسکو می شود گفت تنها جدیدالورود قابل بحث و اتکا معنوی نژاد باشد که آنهم این اواخر رو شد.
توجه کنید چند سال گذشته و فقط یک بازیکن واقعی و قابل توجه
این وحشتناک است.
نمی دانم داور زنی در تمام این سالها به چه می اندیشیده
کواچ مربی بسیار خوبی بود جوان بود و با انگیزه ، ولی بازیکنامون طوری خودشان را استاد فرض می کردند که انگار کواچ آمده از آنها چیزی بیاموزد.
فدراسیون انگار آتویی دست بازیکنان داشت که عذر کواچ بینوا را خواست و به این ترتیب ، بازیکنان بادشان بیشتر شد.
الان هم هنوز این اتو وجود دارد انگار ، چون این گروه هرجوری بازی کند از تختشان نمی افتند و دایم منت می گذارند که یادتان رفته آرزوی گرفتن یک ست از کره و ژاپن را داشتیم و چه چه
متاسفانه این ستاره ها هر روزکم سو تر می شوند ولی کسی نیست آنها را هوشیار کند تا هم بیشتر به شان خود و به امید مردم صدمه وارد نکنند.
شاید ترس از بازگشت ولاسکو دارند که در مسابقات ، آن طور از خجالت سر مربی سابق در می آیند.
رضا
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۰۳
ریش داعشی
samiraaaa
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۲۹
باند بازی بازیکنا،سرمربی هیچ کاره،سرمربی یعنی ولاسکو ک اهل این چیزا نبود،کواچ ام خوب نتیجه میگرفت،تهش اونم ب مشکل خورد با بازیکن گذاشتنش کنار،تیم ملی نیاز ب یه سرمربی مث آنتیگا داره ابهت و جذبه از قیافش میباره
میلاد
سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶، ۰۳:۰۰
دودستگی ، بازیکن سالاری، باند بازی و هیچ کاره بودن کولاکوویچ
همون چیزی که کواچ رو فراری داد الان داره گلومون رو فشار میده
همون روزی ک باند سعید معروف رژه المپیکی ها رو تحریم کرد صدای بندبازی به گوش رسید ولی همه خودشون رو به نشنیدن زدن
تا این باندبازیها جمع نشده روز خوش نمی بینیم، ما دیگه تبم ملی رو مال خودمون نمی دونیم
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر