فهرست
زسکا مسکو 2-2 منچستر سیتی: ادامه ناکامی آبی های منچستر در لیگ قهرمانان
زسکا مسکو 2-2 منچستر سیتی: ادامه ناکامی آبی های منچستر در لیگ قهرمانان

زسکا مسکو 2-2 منچستر سیتی: ادامه ناکامی آبی های منچستر در لیگ قهرمانان

آی اسپورت- دور سوم رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا با یک دیدار در مسکو آغاز شد و دو تیم زسکا مسکو و منچستر سیتی به تساوی 2-2 رسیدند.

هر دو تیم در لیگ خودشان در رده دوم جدول قرار دارند. زسکا دو امتیاز پایین تر از زنیت و منچستر سیتی 5 امتیاز پایین تر از چلسی. اما در لیگ قهرمانان اوضاع آنها متفاوت بود. منچستر سیتی که در زمین خودش نتوانسته بود از سد رم بگذرد با 1 امتیاز از دو بازی اوضاع جالبی نداشت و آمده بود تا با شکست زسکا به صعود امیدوار شود. اما برای زسکا این بازی به نوعی بازی مرگ و زندگی بود. آنها هر دو دیدار قبلیشان را واگذار کرده بودند و شکست در این دیدار برای آنها حکم حذف را داشت.

سیتی بازی را خوب آغاز کرد. آنها آمده بودند تا به هر قیمت ممکن این سه امتیاز را به خانه ببرند. سیتی سعی می کرد که توپ را به کناره ها برده و با پاس های تند رو به جلو به گل برسد. آگوئرو و ژکو هم مسئول قطع این پاس ها بودند. اما آنها از روی این تاکتیک به گل اولشان نرسیدند. در دقیقه 28 پاس چیپ داوید سیلوا پشت مدافعان زسکا رفت. آنها که در آفساید گیری اشتباه کرده بودند، اجازه دادند که ادن ژکو به راحتی با دروازه بانشان تک به تک شود. اما ژکو فداکارانه توپ را به آگوئرو که خودش را به سرعت به محوطه جریمه رسانده بود واگذار کرد و او دروازه خالی را باز کرد. سیتی بعد از این گل هم کماکان بازی را در اختیار داشت. در دقیقه 39 توره پاس بلندی را برای زابالتا در محوطه جریمه فرستاد. او توپ را با سر برای آگوئرو کاشت و ضربه او را میلنر قطع کرد و حساب کار 0-2 شد. در 6 دقیقه آخر نیمه اول باز هم سیتی می توانست به گل برسد که با بدشانسی مواجه شد. نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.

اما نیمه دوم کاملا متفاوت با نیمه اول بود. به نظر می رسید که سیتی هر چه داشته در نیمه اول این بازی گذاشته است. در دقیقه 64 ستاره زسکا احمد موسی توپی را برای دومبیا فرستاد و او حساب کار را 1-2 کرد. بعد از این گل بازی افت کرد. منچستر سیتی که حالا فقط یک گل برتری نسبت به حریف داشت، سعی کرد محتاطانه تر بازی کند و زسکا هم حملات جسته و گریخته ای روی دروازه منچستر سیتی تدارک می دید. در دقیقه 86 توپ کوتاهی به محوطه جریمه ارسال شد. احمد موسی که نزدیک کولاروف بود خودش را به او زد و روی زمین انداخت. به نظر می رسید که توپ در مالکیت کولاروف باشد ولی به هر حال داور نقطه پنالتی را نشان داد. این پنالتی به شدت مورد اعتراض بازیکنان تیم میهمان قرار گرفت اما به هر حال ناچو این پنالتی را به گل تساوی بازی تبدیل کرد.

بعد از این گل پیگرینی بلافاصله یووتیچ را به جای فرناندو به میدان آورد تا شاید بتواند به گل برتری برسد. اما بازیکنان میهمان در چند دقیقه آخر نتوانستند فرصتی جدی روی دروازه حریف ایجاد کنند و بازی با همین نتیجه 2-2 به پایان رسید.

هر اتفاقی در دیگر دیدار این گروه که ساعتی دیگر در رم بین دو تیم رم و بایرن مونیخ بیفتد منچستر سیتی در رده سوم و زسکا در رده چهارم خواهند ماند. منچستر سیتی حالا کارش را بسیار سخت می بیند و برای صعود باید دور برگشت درخشانی را پشت سر بگذارد.

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-21 22:26:57
نظر دهید

۱ نظر
گتاب سیتی وچون
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳، ۲۱:۴۰
ها ها ها عرب ها بی بخار خاک تو سرتون
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر