فهرست
جرارد: شاید افسوس بخورم که به رئال نرفتم
جرارد: شاید افسوس بخورم که به رئال نرفتم

جرارد: شاید افسوس بخورم که به رئال نرفتم

آی اسپورت- استیون جرارد گفت که در گذشته چند بار از مدافع قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا پیشنهاد  داشته است و شاید در آینده افسوس بخورد که چرا این پیشنهادات را رد کرده است. جرارد در سال 2005 هم به چلسی که در آن دوران مورینیو را روی نیمکت داشت، نزدیک شده بود اما او در لیورپول ماند و با این تیم قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد. جرارد گفت که مورینیو وقتی در رئال بوده هم به صورت جدی خواهان به خدمت گرفتن او بوده است و شاید در آینده به خاطر رد این پیشنهاد افسوس بخورد.

او به خبرنگاران گفت:\" من چند باری از رئال مادرید پیشنهاد داشتم. شاید در آینده افسوس این موضوع را بخورم. اما اکر باشگاهی که عاشق آن هستم را ترک می کردم برایم افسوس بزرگتری بود.\"

لیورپول در حالی چهارشنبه شب به مصاف رئال مادرید می رود که با شکست در برابر بازل نتیجه خوبی در لیگ قهرمانان نگرفته و از سوی دیگر در لیگ جزیره تلاش می کند تا به فرم ایده آلش برگردد. جرارد از رئال مادرید که این روزها در فرم ایده آلی به سر می برد و در لالیگا 30 گل به ثمر رسانده است، تمجید کرد اما گفت که آنها می توانند رئال را نا امید کنند.

او در این باره گفت:\" مطمئن نیست که رئال از ما ترس داشته باشد اما ما می خواهیم تماشاگران را شوکه کنیم. ما برای نتیجه گرفتن باید بهترین نمایشمان را داشته باشیم. احترام خیلی زیادی برای آنها قائلم اما همه چیز به عملکرد ما بستگی دارد. ما باید بهتر از قبل بازی کنیم.\"

     
آی اسپورت
2014-10-21 22:45:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر