فهرست
آنچلوتی تایید کرد؛ بیل ال کلاسیکو را از دست داد
آنچلوتی تایید کرد؛ بیل ال کلاسیکو را از دست داد

آنچلوتی تایید کرد؛ بیل ال کلاسیکو را از دست داد

آی اسپورت- سرمربی رئال مادرید کارلو آنچلوتی اعلام کرد که گرث بیل به دیدار ال کلاسیکوی روز شنبه نخواهد رسید. بیل که در جریان دیدار تیم ملی کشورش مصدوم شده بود در پیروزی 0-5 رئال در برابر لوانته روی نیمکت نشست . گفته شده بود که به دیدار چهارشنبه شب تیمش در برابر لیورپول در لیگ قهرمانان نخواهد رسید. اما آنچلوتی ابراز امیدواری کرده بود که بیل تا پیش از ال کلاسیکو در شنبه آینده برگزار خواهد شد بتواند به زمین بازی برگردد. اتفاقی که به نظر می رسد نخواهد افتاد.

این سرمربی ایتالیایی در کنفرانس خبری گفت:\" بیل در تمرینات روز جمعه مصدوم شد. بنابراین به دیدار فردا شب و همچنین بازی شنبه نخواهد رسید. در سفر بیل به والنسیا اوضاع بد به نظر نمی آمد. فکر می کردیم که او دچار کشیدگی عضله شده باشد اما مثل اینکه عضله او دچار پارگی شده است.\"

ایسکو که آخر هفته نمایش خوبی از خود به جای گذاشت، به نظر می رسد که جایگزین بیل شود اما کارلو آنچلوتی باید جایگزینی برای سرخیو راموس هم پیدا کند زیرا او هم دیدار چهارشنبه شب رئال مادرید در برابر لیورپول را از دست خواهد داد.

این ملی پوش اسپانیا از ناحیه ساق پا مصدوم شده و نمی تواند در برابر لیورپول بازی کند. به نظر می رسد که ناچو جایگزین او خواهد بود.

     
آی اسپورت
2014-10-22 00:02:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر