فهرست
چلسی 6-0 ماریبور : قدرت نمایی مردان مورینیو در لیگ قهرمانان
چلسی 6-0 ماریبور : قدرت نمایی مردان مورینیو در لیگ قهرمانان

چلسی 6-0 ماریبور : قدرت نمایی مردان مورینیو در لیگ قهرمانان

آی اسپورت- چلسی که در بازی قبلش در لیگ قهرمانان در استمفورد بریج نتوانسته بود به پیروزی برسد، این بار با 6 گل ماریبور اسلوونی را در هم کوبید. شاید ماریبور حریف قدرتمندی برای چلسی نباشد اما آنها با این نمایششان نشان دادند که از مدعیان قهرمانی هستند.

چلسی در دیدار قبلی اش در استمفورد بریج در لیگ قهرمانان نتوانسته بود شالکه را شکست دهد. اما سه شنبه شب با گلباران قهرمان اسلوونی آن تساوی را برای هوادارانش جبران کرد.

 آبی های لندن که مهاجم اولشان دیه گو کاستا که فصل درخشانی را پشت سر گذاشته به علت مصدومیت در خدمت ندارند، این بار با لوک رمی بازی را آغاز کردند و او هم شروع خوبی برایشان در این بازی رقم زد. فقط 13 دقیقه از بازی گذشته بود که او با یک ضربه دقیق دروازه تیم میهمان را باز کرد. دو دقیقه بعد او از ناحیه کشاله ران مصدوم شد و جای خود را به دروگبا داد. دیدیه دروگبا چند دقیقه بعد از ورودش از روی نقطه پنالتی گل دوم چلسی را به ثمر رساند.

در دقیقه 30 چلسی یک گل مورینیویی به ثمر رساند. در حالی که ماریبور صاحب ضربه کرنر شده بود چند ثانیه بعد روی یک ضد حمله سریع گل خورد. آزارد توپ را برای فابرگاس فرستاد و پاس او را تری در دهانه دروازه قطع کرده و وارد دروازه میهمان کرد. بازی در نیمه اول با همین سه گل به پایان رسید.

اما نیمه دوم هم تماشایی از کار درآمد. 8 دقیقه از این نیمه گذشته بود که حرکت سریع یاران چلسی مدافعین میهمان را وادار کرد تا به خودشان گل بزنند. ده دقیقه بعد از این گل ماتیچ پنالتی داد. اما ضربه پنالتی آنها به تیر دروازه میزبان خورد و آنها حتی نتوانستند از روی نقطه پنالتی به گل برسند. حملات دامنه دار چلسی ادامه داشت. در دقیقه 75 شوت زیبای ویلیان به تیر افقی دروازه ماریبور خورد اما دو دقیقه بعد ایوانوویچ برای آنها پنالتی گرفت. این بار آزارد پشت ضربه پنالتی قرار گرفت و گل پنجم چلسی را به ثمر رساند. خود آزارد در آخرین دقیقه بازی با یک ضربه زمینی زیبا حساب کار را 0-6 کرد.

در شبی که چلسی از دقایق ابتدایی تا دقایق انتهایی مرتبا گل زد، با 7 امتیاز دور رفت را در صدر گروه به پایان برد. ماریبور هم که تا پیش از این دیدار نمایش بدی نداشت و دو تساوی به دست آورده بود در همان امتیاز دو باقی ماند.

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-22 01:37:21
نظر دهید

۱ نظر
گتاب سیتی وچون
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۳، ۱۰:۱۲
الترافورد اماده انفجار باش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر