فهرست
بارسلونا 3-1 آژاکس: باز هم مسی و نیمار
بارسلونا 3-1 آژاکس: باز هم مسی و نیمار

بارسلونا 3-1 آژاکس: باز هم مسی و نیمار

آی اسپورت- بارسلونا در دیدار سومش در لیگ قهرمانان میزبان آژاکس آمستردام بود که با نتیجه 1-3 از سد این تیم گذشت. مسی و نیمار که این روزها یک زوج طلایی را در خط حمله بارسلونا تشکیل داده اند و کمتر مسابقه ای است که در آن هر دو گلزنی نکنند، خیلی زود کار را برای میزبان آسان کردند. اوشاع به شکلی برای آنها پیش رفت که انریکه تصمیم گرفت به ال کلاسیکو هم فکر کند و آن دو را استراحت بدهد.

بارسلونا در حالی به این دیدار پای گذاشته بود که در دیدار قبلی اش در لیگ قهرمانان 2-3 از پاریس سن ژرمن شکست خورده بود. آنها هیچ چاره ای نداشتند به جز اینکه این بازی را ببرند. از سوی دیگر آژاکس هم که دو مساوی از دو بازی قبلی اش در کارنامه داشت آمده بود تا بازی متفاوتی در برابر آبی اناری ها از خود نشان بدهد.و اما اختلاف سطح دو تیم فراتر از آن بود که آنها بتوانند کاری از پیش ببرند.

زوج طلایی خط حمله کاتالونیا فقط 7 دقیقه زمان نیاز داشتند تا زهرشان را بریزند. در دقیقه 7 بازی نیمار مسی را صاحب توپ کرد و او دروازه میزبان را گشود. 17 دقیقه بعد خود نیمار پاس اینیستا را وارد دروازه میهمان هلندی کرد. بارسا دو گزینه در پیش رو داشت. به ال کلاسکو فکر کند و کم فشار بازی کند یا اینکه یک پیروزی پرگل در لیگ قهرمانان را ترجیح بدهد. بارسا راه دوم را انتخاب کرد. آنها رو به سبک بازی همیشگی شان آورده و سعی در کنترل بازی داشتند. البته موقعیت های خوبی را نیز خلق کردند اما نیمه با همین نتیجه 0-2 به پایان رسید.

در اواسط نیمه دوم و در حالی که بازی با همین نتیجه 0-2 پیش می رفت، انریکه تصمیم گرفت مسی و نیمار را تعویض کند و آنها را برای بازی با رئال مادرید نگهدارد. ساندرو رامیرز و مونیر جوان جای این دو ستاره را گرفتند. آژاکس سعی کرد تا به سمت دروازه بارسا برود اما با وجود نبود مسی و نیمار موقعیت های بارسا بهتر بود. اما این آژاکس بود که در دقایق پایانی به گل رسید. ال قاضی در دقیقه 88 از شلوغی جلوی دروازه استفاده کرد و حساب کار را 1-2 کرد. اما در حالی که بازی با همین نتیجه رو به پایان بود، اندرو رامیرز با یک حرکت زیبا مدافع آژاکس را از پیش رو برداشت و اولین گلش در لیگ قهرمانان رل به ثمر رساند.

بارسا با این پیروزی با 6 امتیاز و یک امتیاز کمتر از پاریس سن ژرمن پشت سر این تیم در رده دوم قرار گرفت. آژاکس هم با دو امتیاز سوم است.

  ۳  
آی اسپورت
2014-10-22 09:34:24
نظر دهید
۳ نظر
-
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۳، ۰۳:۱۸
جاى نیمار مسى رو تو گل اول و دوم مسى اشتباه نوشتید
pouria بارسلونا
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۳، ۱۱:۵۹
گل اول : پاس مسی برای نیمار و گل رو نیمار زد . گل دوم : پاس اینیستا برای مسی و گل رو مسی زد . لطفا متن رو اصلاح کنید . گل ها رو جا به جا نوشتید !!!!
-
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۳، ۱۲:۵۵
الغازی نه ال قاضی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر