فهرست
ده روسی : شکست در برابر بایرن مثل خنجری در قلب ما بود
ده روسی : شکست در برابر بایرن مثل خنجری در قلب ما بود

ده روسی : شکست در برابر بایرن مثل خنجری در قلب ما بود

آی اسپورت- پس از شکست سنگین 1-7 رم در زمین خودش در برابر بایرن این هافبک از هواداران تیمش عذرخواهی کرد. قهرمان آلمان با یک نمایش فوق العاده در همان نیمه اول مردان ده روسی را ناکام کرد. آنها این نیمه را با گلهای روبن (دو گل)، گوتزه، لواندوفسکی و مولر 0-5 به سود خود خاتمه دادند.

ده روسی به اسکای اسپورتس گفت:\" شرمنده هواداران هستیم. این شکست مثل خنجری در قلب آنها بود. تمام شهر منتظر این بازی بودند. بایرن 90% تیم قهرمان جام جهانی را در خدمت داشت اما ما می توانستیم بهتر کار کنیم. آنها از نظر بدنی از ما بهتر بودند.\"

در نیمه دوم رم بهتر کار کرد. ژروینیو یکی از گلها را پاسخ داد و یک بار هم به تیر دروازه زد اما تعویضی های بایرن ریبری و شکیری هر دو گلزنی کردند تا اوضاع برای رم بدتر شود.

ده روسی در ادامه گفت:\" نتیجه ای مثل این اتفاقی نیست و نشان می دهد که ما راه درازی در پیش داریم. اما هنوز مقدار زیادی از فصل باقی مانده است و ما می توانیم چیزهای مثبتی به دست آوریم.\"

گارسیا همه مسئولیت شکست را پذیرفت و گفت که تاکتیک تهاجمی او غلط بوده است:\" اشتباه بزرگ را من مرتکب شدم. یک اشتباه تاکتیکی. ما باید تدافعی تر بازی می کردیم. تنها خبر خوب امشب تساوی منچستر سیتی است. این شکست نشانه اس است بای ما. ما باید بیشتر کار کنیم تا تبدیل به یکی از مهمترین باشگاههای اروپا شویم. در نیمه دوم خودمان را نشان دادیم و اگر نویر نبود دو گل دیگر می زدیم.\"

پیروزی بایرن باعث شد که آنها با هر 9 امتیاز ممکن در صدر گروه قرار بگیرند و رم با 4 امتیاز در رده دوم باقی ماند. منچستر سیتی هم با تساوی 2-2 با زسکا مسکو با 2 امتیاز سوم است.

     
آی اسپورت
2014-10-22 03:01:15
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر