فهرست
انریکه: در بهترین شرایط به برنابئو می رویم
انریکه: در بهترین شرایط به برنابئو می رویم

انریکه: در بهترین شرایط به برنابئو می رویم

آی اسپورت- لوئیس انریکه، سرمربی بارسلونا، پس از پیروزی 3-1 تیمش مقابل آژاکس، از عملکرد شاگردانش ابراز رضایت کرد.

آبی و اناری ها که در دیدار قبلی شان در چمپیونزلیگ مقابل پاری سن ژرمن شکست خورده بودند، در دیدار شب گذشته کاملا برتر از آژاکس بودند و در نهایت به پیروزی رسیدند.  

انریکه به خبرنگاران گفت:\" در نیمه اول نتوانستیم پرونده بازی را ببندیم، در حالیکه بسیار برتر از حریف بودیم.در نیمه دوم بر اثر یک اشتباه گل خوردیم و دقایق آخر کمی پیچیده شد. با این حال از عملکرد بازیکنانم درون زمین راضی هستم.\"

من به عنوان مربی، هدفم این است که کاری کنم تا تمام بازیکنانم بدرخشند و فقط به هماهنگی و گل های مسی و نیمار توجه ندارم.به تدریج کارها در بارسلونا روی روال می افتند.\"

انریکه در مورد عملکرد ماسچرانو  که در این بازی یک خط جلوتر بازی می کرد و نیز در مورد تعویض هایش در این مسابقه گفت:\" ماسچرانو در میانه زمین عالی بازی کرد و از او کاملا راضی هستم.در این بازی روی تعویض ها ریسک نکردم.مثل همیشه عمل کردم چرا که به تمام بازیکنانم ایمان دارم و از بازی دادن به جوانان نمی ترسم. برای تعویض ها به هیچ عنوان به ال کلاسیکو فکر نمی کردم.\"

بارسا شنبه شب در ال کلاسیکو مقابل رئال قرار خواهد گرفت و انریکه تایید کرد که تیمش در بهترین شرایط پای به برنابئو خواهد گذاشت:\" خوشحالم که در بهترین شرایط به برنابئو می رویم.صدرنشین لالیگا هستیم و انگیزه زیادی داریم تا بتوانیم خودمان را بار دیگر به رقیب ابدیمان اثبات کنیم.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-22 10:36:47
نظر دهید

۱ نظر
m
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۳، ۱۳:۳۴
نتیجه بازی 4-2 رئال
حاللللا میبینین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر