فهرست
مورینیو: آزارد نباید ضربه پنالتی را به دروگبا می داد
مورینیو: آزارد نباید ضربه پنالتی را به دروگبا می داد

مورینیو: آزارد نباید ضربه پنالتی را به دروگبا می داد

آی اسپورت- ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی، پس از پیروزی 6-0 تیمش مقابل ماریبور، از اینکه ادن آزارد بدون هماهنگی با او، ضربه پنالتی را به دیدیه دروگبا داد، اظهار ناراحتی کرد.

آبی ها در این دیدار دو بار صاحب ضربه پنالتی شدند که اولی را دروگبا و دومی را آزارد تبدیل به گل کردند اما آقای خاص تاکید کرد که ستاره بلژیکی پنالتی زن اول تیم اوست و نباید خودش در مورد زننده ضربه تصمیم گیری کند.

مورینیو به خبرنگاران خبرنگاران گفت:\" از اینکه آزارد اجازه داد دروگبا پنالتی را بزند تعجب کردم. آزارد انتخاب اول ما در پنالتی زدن است و من از این موضوع خوشحال نبودم ولی گل شدندش باعث خوشحالیم شد.\"

در غیاب دیگو کاستا، مورینیو در دیدار دیشب از دروگبا در ترکیب اصلی استفاده کرد و این مهاجم باتجربه 75 دقیقه در زمین ماند؛ موضوعی که تعجب سرمربی آبی ها را به همراه داشت:\" واقعا انتظار نداشتم که دیدیه 75 دقیقه بازی کند. دیروز با او صحبت کردم و برای حدود 30 دقیقه بازی کردن به توافق رسیدیم ولی تحت شرایط، باید ادامه می‌داد. با این حال، او توانست 75 دقیقه کار کند. برای دیدیه بسیار بسیار مهم بود و برای یک بازیکن، بهترین چیز برای بهبود شرایطش بازی کردن است.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-22 10:47:14
نظر دهید

۱ نظر
پیام مادریدیستا
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۳، ۱۹:۴۳
اصلا برای بازیکنهای مسن احترام قایل نیست ... خیلی زشته واقعا ... از اتوو تا ایکر و چک و حالا هم دروگبا ... خب زده که زده چی میشه مگه مردک
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر