فهرست
پیانیچ: رم نتوانست سه پاس پشت سر هم بدهد
پیانیچ: رم نتوانست سه پاس پشت سر هم بدهد

پیانیچ: رم نتوانست سه پاس پشت سر هم بدهد

آی اسپورت- شب گذشته در چارچوب بازی‌های دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا در گروه E بایرن مونیخ در ورزشگاه المپیکوی رم توانست تیم میزبان را با نتیجه‌ی خردکننده‌ی 1-7 شکست بدهد. پیانیچ هافبک 24 ساله‌ی رم که مبهوت نتیجه‌ی تحقیرآمیز تیمش است، اعتقاد دارد که اگر آن‌ها به بایرن اجازه نمی‌دادند در 10 دقیقه‌ی ابتدایی جلو بیافتد، اوضاع به گونه‌ای دیگر رقم می‌خورد.

 

«اگر ما آن‌قدر زود گل نخورده بودیم، بازی متفاوت می‌بود. بایرن 90 دقیقه پرس کرد، هیچ فضایی به ما نداد، جوری که هر وقت توپ در میانه‌ی میدان دست ما بود، یکی از آن‌ها روی بازیکن صاحب توپ می‌آمد. ما نمی‌توانستیم سه‌چهار پاس پشت‌سرهم بدهیم یا فوتبال معمول خودمان را بازی کنیم. این یک آبروریزی محض است، ما با تیم خیلی قدرتمندی روبه‌رو شدیم، اما هنوز دوم گروه هستیم و باید از وقوع دوباره‌ی همچه‌اتفاقی جلوگیری کنیم.»

 

«ما انتظار شب دیگری را داشتیم. سخت است که این اتفاق را بپذیریم یا حرفی منطقی یا سازنده بزنیم. این رم واقعی نیست و من نمی‌توانم توضیح بدهم چه اتفاقی افتاده. هیچ‌کس انتظارش را نداشت، حالا باید این را به فراموشی بسپاریم و از شنبه دوباره شروع به بردن کنیم.»

 

رم پیش از بازی چهارشنبه 5 نوامبر در آلیانس آره‌نا، با تیم‌های سامپدوریا، چزه‌نا و ناپولی در سری آ روبه‌رو خواهد شد.

     
آی اسپورت
2014-10-22 15:46:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر