فهرست
خریدهای بارسا از راه رسیدند
خریدهای بارسا از راه رسیدند

خریدهای بارسا از راه رسیدند

آی اسپورت- اگر جرارد دلوفو را بازیکن خود بارسا بدانیم که بعد از مدتی به این تیم بازگشته،‌ باشگاه کاتالانی اولین خرید رسمی‎اش برای رقابت‌های فصل آینده را انجام داده است، نلسون سمدو. این خرید 46 روز بعد از آخرین بازی فصل 17-2016 انجام شد، بازی فینال کوپا دل ری.

 از آن زمان به بعد زمان زیادی گذشته و با وجود این که بارسلونا قبول دارد برای تقویت ترکیب نیاز مبرم به دو یا سه خرید جدید در چند پست دارد، هیچ حرکتی انجام نداده است. در واقع همین ضعف ترکیب تیم بود که در دو سال گذشته ضررهایی به بارسا وارد کرد و باعث شد مقابل رقیب دیرینه‎شان رئال مادرید، مخصوصا در دو دوره از مسابقات لیگ قهرمانان اخیر ناکام باشند.

حالا بارسا یک دفاع راست دارد،‌ این یعنی سرخی روبرتو می‎تواند به مرکز بازگردد. سمدو باید بازیکنی باشد که آبی و اناری‌ها چندین سال از او استفاده کنند. دلیلش هم سن او است. سن این بازیکن مانند سن آلکاسر، دنیس، گومس، اومتیتی و دینیه است. 5 خریدی که همه برای آینده بارسلونا آمدند. البته که عملکرد این بازیکنان در رقابت‎های فصل گذشته ناامیدکننده بود.

بارسا حالا بازیکنی دیگر با سن مشابه دارد، 23 سال و زمان می‎گوید که او می‎تواند سریع در تیم تاثیرگذار باشد یا برای هماهنگ شدن زمان می‎خواهد. وضعیت بازار نقل و انتقالات باعث شده این نوع قمارها واجب باشند و بازیکنانی که ثابت شده هستند هم به اندازه وزنشان طلا می‎خواهند تا جا به جا شوند.

برای مثال منچسترسیتی 56 میلیون صرف خرید کایل واکر کرد، 20 میلیون یورو بیشتر از چیزی که بارسلونا برای جذب سمدو پرداخت. به هر حال در بارسا تقویت ترکیب و خریدهای جدید از راه می‎رسند و حالا این تیم باید به دنبال یک هافبک میانی سطح بالا باشد. باید دید این بازیکن پائولینیو است، وراتی است یا بازیکنی دیگر. بهترین خبر هرچند این است که فوتبال بازگشته است و بهتر از آن این که مسی در بارسا ماندنی شده است.

 

 

۴    
آی اسپورت
2017-07-15 16:39:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر