فهرست
آربلوآ: بازی در آنفیلد نگرانم می‌کند
آربلوآ: بازی در آنفیلد نگرانم می‌کند

آربلوآ: بازی در آنفیلد نگرانم می‌کند

آی اسپورت- قرمزها در بازی روز یک‌شنبه‌ی خود برابر تیم ته‌جدولی QPR به برتری خفیف 2-3 رسیدند، و امشب باید در خانه پذیرای مدافع عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان باشند. با این حال، آلوارو آربلوآ بازیکن سابق آن‌ها می‌گوید به هر صورت از بازی برابر آن‌ها نگرانی دارد. کریستیانو رونالدو ستاره‌ی مادریدی‌ها، که از زمان حضورش در منچستر یونایتد نتوانسته در آنفیلد گل بزند، به هم‌تیمی‌هایش گفته که در انتظار جو سختی در این ورزشگاه باشند.

 

آربلوآ در این باره به خبرنگاران می‌گوید: «من هم همین چیزها را به آن‌ها گفتم، اما کریستیانو هم اشاره کرده که از زمان حضورش در لیگ برتر، به نظرش آن‌جا سخت‌ترین زمین برای بازی‌های خارج از خانه بوده. خیلی چیزها از زمان آخرین دیدار دو تیم [در 2009] عوض شده ـ هر دو تیم بازیکنان جدیدی دارند ـ اما فکر می‌کنم جو آنفیلد در شب یک بازی اروپایی، همیشه همان‌طور خواهد بود. حتی بازی‌های لیگ هم در آن‌جا جو خاصی دارد. توضیحش سخت است، فقط باید تجربه‌اش کنید. هر بازیکنی باید دست‌کم یک بار در دوران بازی‌اش آن را امتحان کند.»

 

«مردم به من می‌گویند لیورپول در بازی آخر هفته آن‌قدرها هم خوب بازی نکرده، اما، حرفم را باور کنید، اگر آن‌ها 0-10 هم به QPR می‌باختند، هنوز از آمدن به این ورزشگاه برای یک شب بازی اروپایی نگرانی داشتم. ما منتظر یک بازی سخت هستیم.»

 

آربلوآ همچنین درباره‌ی رونالدو که تا به حال در این فصل 17 گل در 9 بازی به ثمر رسانده می‌گوید: «فرمی که کریستیانو در حال حاضر از خود نشان می‌دهد باورنکردنی است. رکوردهایی را که او این روزها در اسپانیا ثبت می‌کند سخت می‌شود باور کرد. نمی‌دانم آیا او در بهترین فرم دوران بازی‌اش هست یا نه ـ شاید دیگران جایگاه بهتری برای قضاوت درباره‌ی این موضوع داشته باشند ـ اما از لحاظ اعتمادبه‌نفس می‌گویم که او الآن در بالاترین سطحی‌ست که می‌تواند باشد.»

     
آی اسپورت
2014-10-22 16:17:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر