فهرست
پلن B استراماچونی در غیاب شجاعیان چیست؟
پلن B استراماچونی در غیاب شجاعیان چیست؟

پلن B استراماچونی در غیاب شجاعیان چیست؟

آی اسپورت - برد 4 گله استقلال را تنها یک خبر می توانست خراب کند، اینکه داریوش شجاعیان در بازی با سایپا رباط پاره کرده و تا پایان فصل نمی تواند برای استقلال بازی کند. داریوش شجاعیان بعد از یک مصدومیت طولانی که در بازی های پایانی لیگ هفدهم نصیبش شد و مجبور شد یک نیم فصل خانه نشین شود در بازی شب گذشته برابر سایپا دوباره مصدوم شد و حالا مجبور است تا پایان فصل بازی های تیمش را از خانه تماشا کند. برای استراماچونی که در تمام بازی های قبلی از داریوش شجاعیان در ترکیب اصلی تیمش استفاده کرده بود انتخاب جانشین برای او بی اندازه سخت است و حالا سرمربی استقلال که در بعضی پست ها با کمبود بازیکن روبرو است کار ساده ای برای انتخاب جانشین برای این بازیکن نخواهد نداشت.

هرچه که هست استقلال تا پایان فصل نمی تواند روی حضور داریوش شجاعیان حساب کند و باید در انتظار پلن دوم استراماچونی برای بازی های آینده استقلال بود. تصمیمی که برای ادامه روند موفقیت آمیز استقلال بسیار مهم است. شاید محتمل ترین راهی که در این بین به نظر برسد این است که آرش رضاوند که ذاتا یک بازیکن تهاجمی است برای بازی های بعدی در پست هافبک پشت مهاجم بازی کند و فرشید باقری که حالا به روزهای اوج خود برگشته است در کنار علی کریمی زوج پست هافبک دفاعی استقلال را تشکیل بدهد. با این شرایط آرش رضاوند که توانایی خوبی در ارسال پاس آخر دارد از این به بعد می تواند در نقش بازیساز بازی کند و برای مهاجمان تیمش موقعیت سازی کند. هر چند که خصوصیت بازی او با داریوش شجاعیان کاملا متفاوت است و او قدرت پرس این بازیکن شیرازی را ندارد.

۳ ۴  
آی اسپورت
2019-10-22 18:32:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
حرف حساب
سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸، ۱۸:۵۲
پلن B از الان معلومه: یه تماس میگیره با ایجنتش و میگه یه هلوی چند میلیون دلاری دیگه برای قرارداد بستن با کیسه جور کنه! پولش رو هم که از الان وزیر ورزش اوکی داده!!!
۲
عاشق لنگ
چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸، ۰۱:۵۱
خطاب به خر حساب
آره وزیر ورزش
تیم فقط ۱۵ تا بازیکن بزرگسال داره و همه چیز روشن و عیان هست که وزیر ورزش با چه کسی هست
ضمنا مشخص شد جونیور حای از دیاباته هم بیشتر گرفته
۱ ۱
حرف حساب
چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸، ۱۰:۱۴
اونی که خودش رو به خریت زده کاملا مشخصه عزیزم! تو روز روشن خورشید رو انکار میکنی؟؟؟؟
......
چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸، ۱۰:۱۴
کیرم تو اول و آخرتون با این سیستم احراز هویتتون. درست کنید این لامصبو دیگه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر