فهرست
سیمئونه: مالمو حریف خطرناکی برای اتلتیکو خواهد بود
سیمئونه: مالمو حریف خطرناکی برای اتلتیکو خواهد بود

سیمئونه: مالمو حریف خطرناکی برای اتلتیکو خواهد بود

آی اسپورت- تیم‌های مالمو سوئد و اتلتیکو مادرید اسپانیا پیش از جدال امشب در ورزشگاه بیسنته کالدرون مادرید، هر دو با یک برد و یک باخت سه‌امتیازی هستند. دیگو سیمئونه سرمربی اتلتی تاکید می‌کند که هیچ‌کس در تیمش، سوئدی‌ها را دست‌کم نمی‌گیرد، به‌ویژه پس از شکستی که در برابر المپیاکوس داشته‌اند. او همچنین احترام عمیقی برای شیوه‌ی بازی تاکتیکی مالمو قایل است.

 

«مطلقاً فکر نمی‌کنم کسی در تیم ما این بازی را ساده بگیرد. طبیعی است که کسانی که کم فوتبال می‌بینند و کم درباره‌ی مالمو می‌دانند، فکر کنند این بازی ساده‌تر است. اما ما آن‌ها را دنبال کرده‌ایم، بازی‌هایشان را تماشا کرده‌ایم و احترام بسیار زیادی برای آن‌ها قایل ایم. من آن‌ها را از لحاظ قدرت رقابت، با المپیاکوس و، بالاتر از آن، خودمان متفاوت نمی‌بینم. ما تمرین می‌کنیم تا بازیکنان که در اختیار داریم را قوی‌تر کنیم و بهبود بدهیم تا قدرت تیم از ساختارش ناشی بشود. نتیجتاً من برای تیم‌های دیگری که به همین شکل کار می‌کنند ارزش قایل ام.»

 

«مالمو حسنی دارد که قابل دادوستد نیست ـ آن‌ها طبق برنامه بازی می‌کنند و از برنامه‌های مربی پیروی می‌کنند. علاوه بر آن، آن‌ها بازیکنان جوان زیادی دارند. شاید این علت ساختاری باشد که آن‌ها دارند، پیروی از دستورات مربی. ما با تیم خطرناکی روبه‌رو خواهیم شد. من در یونان هم گفتم که مالمو مطمئناً تا آخر مبارزه خواهد کرد تا صعود کند.»

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-22 16:48:46
نظر دهید

۱ نظر
-
پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۳، ۲۰:۴۰
عشق است دیگو
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر