فهرست
پدیده 1-1 استقلال/ یک امتیازِ «امید»وارانه برای استقلال!
پدیده 1-1 استقلال/ یک امتیازِ «امید»وارانه برای استقلال!

پدیده 1-1 استقلال/ یک امتیازِ «امید»وارانه برای استقلال!

آی اسپورت- 

هفته دوازدهم لیگ برتر ایران

ورزشگاه ثامن الحج مشهد


داورها: محمدرضا اکبریان ؛ کمک ها: سعید علی نژادیان، تورج عیوض محمدی


اخطار: محمدرضا خرسندنیا 15 امیرحسین صادقی 47 از استقلال،

یووانویچ 24، ناصحی 36 نظرزاده 76 از پدیده


پدیده: مجتبی روشنگر، میلان یووانویچ، ایگور پراهیچ، مهدی خیری، اکبر صادقی، میلاد غریبی، رضا عنایتی، عباس محمد رضایی، محمد رضا ناصحی، کیوان امریی و مسعود نظرزاده
سرمربی: علیرضا مرزبان

استقلال: محسن فروزان، امیرحسین صادقی، محمدرضا خرسندنیا، یعقوب کریمی، میلاد فخرالدینی، خسرو حیدری، کرار جاسم، آندرانیک تیموریان، امید ابراهیمی، سجاد شهباززاده و محمد قاضی
سرمربی: امیر قلعه نوییدقایق کلیدی: 

حظات حساس :
دقیقه 4: استقلال می‌توانست گل دوم را هم بزند و توپ ارسالی خسرو حیدری در محوطه شش قدم به سجاد شهباززاده رسید که در این صحنه مهاجم آبی‌پوشان نتوانست از فرصت استفاده کند.
دقیقه 16: مسابقه امیر حسین صادقی پشت محوطه جریمه روی رضا عنایتی مرتکب خطا شد همین خطا باعث اعتراض شدید مرزبان سرمربی پدیده به داور شد. او و بازیکنان پدیده معتقد بودند که داور باید صادقی را از میدان اخراج می‌کرده است.
دقیقه 20: مسابقه حرکت کیوان امرایی و ارسال او بر روی دروازه استقلال یک موقعیت گلزنی برای رضا عنایتی فراهم کرد.
دقیقه 25: سانتر یعقوب کریمی روی دروازه پدیده با ضربه امید ابراهیمی بازیکن استقلال همراه شد که توپ با اختلاف زیادی از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 27: ضربه سر ایوانوویچ روی کرنر را محسن فروزان از گوشه دروازه به کرنر فرستاد.
دقیقه 28: ضربه مسعود نظرزاده از پشت محوطه جریمه با اختلاف بیرون رفت.
دقیقه 34: خطا در گوشه چپ محوطه جریمه پدیده و ارسال کریمی که ضربه سر قاضی را روشنگر دفع کرد.
دقیقه 40: سانتر هافبک پدیده ای ها از سمت راست را روی خط شش قدم فروزان جمع کرد.
آغار نیمه دوم: جاسم کرار به دلیل مشکلاتی در پیراهنش از سوی داور به سمت نیمکت هدایت شد.
دقیقه 49: روی ارسال میلاد غریبی عنایتی صاحب فرصت شد که ضربه سر.این بازیکن به تیرک دروازه فروزان خورد.
دقیقه ۵۱: ضربه سر عنایتی را در حالی که همه به هوای گل بلند شده بودند را امید ابراهیمی دفع کرد

دقیقه ۵۵: جاسم کرار پشت محوطه جریمه صاحب توپ شد و در حالی که بازیکنی هم برای او مزاحمتی ایجاد نکرده بود با بی دقتی توپ را به بیرون زد.
دقیقه ۶۳: عنایتی برای دومین بار تیرک دروازه استقلال را به لرزه درآورد.
چند اشتباه پیاپی در خط دفاعی استقلال فرصت را نصیب عنایتی کرد اما ضربه.زیبای این بازیکن با بدشانسی به تیرک استقلال خورد.
دقیقه ۶۴: پدیده ای ها از جناج چپ استقلال و جایی که میلاد غریبی از تیم مشهدی بارها با فرارهایش این تیم را صاحب موقعیت کرد ارسال کوتاهش را اینبار شاکری از شش قدم به بالای دروازه فروزان زد.
دقیقه ۷۶: پژمان نوری که دقایقی پیش با پاس زیبایش فخرالدینی را صاحب موقعیت کرده بود و این.بازیکن با خطای حریف متوقف شد. ضربه خطا را شماره هشت استقلالی ها با اختلاف به بیرون زد.شرح گل: 


1 ـ صفر (استقلال): هنوز چیزی از بازی نگذشته بود که سجاد شهباززاده با استفاده از اشتباه مجتبی روشنگر دروازه پدیده را باز کرد.این گل در دقیقه 3 وارد دروازه مشهدی ها شد. 


1 - 1 (پدیده): دقیقه ۵۲ روی فرار مهدی خیری پشت محوطه جریمه استقلال صاحب توپ شد و در حالی که صادقی در کنار او حرکت می کرد در حالت تک به تک دروازه آبی پوشان را باز کرد.

  ۴  
آی اسپورت
2014-10-22 17:02:35
نظر دهید

۴ نظر
گتاب سیتی وچون
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۳، ۱۷:۱۸
چقدر این قلعه مرغی شانس داره بازی جام حذفی هم همینجوری برد
مشهد
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۳، ۱۸:۴۶
خداوکیلی استقلالی ها بدجور شانس آوردن.2تا تیرک خوردن و ضربه سر عنایتی از روی خط دروازه با سوپر برگردون دفاع استقلال برگشت.یه خطا هم که داخل منطقه جرمیه بود که داور از قلعه نویی و باندش ترسید و بیرون منطقه جریمه خطا گرفت و چون تک به تک بود باید بازیکن استقلال اخراج میشد!همیشه سر مشهدی هارو تو شهرشون داور میبره!!اون از فینال جام حذفی ابومسلم و صبا اینم از دسته گل های داور امروز!!من خودم استادیوم بودم.بعد از مدتها ثامن پر شده بود عجیب!!!!!
-
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۳، ۲۰:۰۵
همشهری منم ورزشگاه بودم و این چجیزایی که گفتی رو ندیدم، حتما شما لنگی هستی و داری چرت میگی، اتفاقا استقلال خیلی خوب بازی کرد و پدیده شانس آورد که 1 امتیاز رو گرفت، شهباززاده و قاضی و کریمیان چند تا موقعیت خوب رو از دست دادن، در ضمن نیمه اول بازیکن پدیده باید اخراج میشد
-
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۳، ۲۱:۱۱
فرزند گلم ،مثلاً قبول که تو مشهد و تو استادیوم بودی،پس فرصت دقیقه 2شهباززاده رو نمی گی،دقیقه 90 که توپ رو دوبار از روی خط برگردوندید نمیگی،بعد کجا جنابعالی از اون فاصله روی سکو تشخیص داخل یا بیرون بودن خطا رو میدی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!پس فخر الدینی طرف نیمکتشون که نمیرفت خطا کردید روش پس پراهیچ هم باید اخراج میشد!!!!!!!!!!!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر