فهرست

جرارد: می‌خواهیم رئال مادرید را شوکه کنیم

آی اسپورت- شروع نه‌چندان موفق لیورپول در این فصل همچنان تا آخرین بازی آن‌ها ـ که در آن در آخرین دقیقه‌ی وقت‌های تلف‌شده توانستند در برابر QPR قعرنشین به گل برتری دست پیدا کنند ـ ادامه یافته است. آن‌ها در هفته‌ی دوم رقابت‌های لیگ قهرمانان نیز در سوییس برابر بازل تن به شکست دادند و تا به حال تنها برابر لودوگورتس بلغارستان پیروز شده‌اند. با این حال استیون جرارد کاپیتان این تیم مطمئن است که هم‌تیمی‌هایش در بازی برابر رئال مادرید بهتر بازی می‌کنند و شگفتی خلق خواهند کرد.

 

«ما در سوییس لغزش داشتیم، در نتیجه باید از یکی از دو بازی برابر رئال دستاوردی داشته باشیم. فکر می‌کنم بهترین شانس ما در خانه باشد، اما برنامه‌ی ما این است که از هر دو بازی چیزی به‌دست بیاوریم. باید اول روی این بازی تمرکز کنیم و نتیجه بگیریم. شکست دادن رئال مادرید درخواست زیادی است، اما ممکن است. نتیجه گرفتن در بازی اول قطعاً به ما کمک می‌کند که از گروه بالا برویم و فکر می‌کنم شرط آن عملکرد خوب باشد.»

 

«عملکرد ما در بازی QPR آن‌قدر خوب نبود، همه این را می‌دانیم، اما فکر می‌کنم همه قبول دارند که وقتی پای رئال مادرید در کار باشد، بازی متفاوتی خواهد بود و همه خودشان را برای آن بالا می‌کشند. فکر می‌کنم با توجه به بازیکنان فعلی رئال مادرید و فرمی که حالا در آن هستند، همه‌جا انتظار برد از آن‌ها می‌رود. این را درک می‌کنم. حتی درک می‌کنم که ما شانس کمی داریم، اما با جوی که ما این‌جا داریم و این‌که بازیکنان بازی‌شان را ارتقا می‌دهند، فکر می‌کنم امکان خلق شگفتی وجود داشته باشد.»

     
آی اسپورت
2014-10-22 18:44:18
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر