فهرست
باز هم کثیف شدن تصویر بارسلونا/ نونیز راهی زندان خواهد شد
باز هم کثیف شدن تصویر بارسلونا/ نونیز راهی زندان خواهد شد

باز هم کثیف شدن تصویر بارسلونا/ نونیز راهی زندان خواهد شد

آی اسپورت- نونیز که بین سال‌های 1978 تا 2000 عهده‌دار ریاست بارسلونا بود، روی ساختن لاماسیا نظارت داشت و در دوران «تیم رویایی» در خدمت باشگاه بود، در سال 2011 به همراه پسرش در مورد تخلف مالیاتی گناهکار شناخته شده و به این دلیل محکوم به گذراندن شش سال زندان شده است. این تاجر متولد باسک که روزنامه‌ی ال‌پائیس اسپانیا مورد او را «بزرگترین رسوایی فساد مالی در تاریخ کاتالونیا» نامیده، طبق طرحی که با همراهی پسرش ریخته بودند، در اواخر دهه‌ی 1990 بالغ بر 13 میلیون یورو تخلف مالیاتی را مرتکب شده است.

 

اجرای این حکم در سال 2011 با فرجام‌خواهی محکومین متوقف شد، اما قضات در نهایت لایحه‌ی دفاعیه‌ی جدیدی را از وکلای این خانواده نپذیرفتند و حال این دو باید در سال جاری روانه‌ی زندان بشوند. این خبر در ادامه‌ی سریالی از رسوایی‌ها برای باشگاه بارسلونا در یک سال اخیر می‌آید؛ که اتهامات وارده به لیونل مسی برای کلاهبرداری مالیاتی و محاکمه‌ی ساندرو روسل رئیس سابق این باشگاه به اتهام فساد مالی در انتقال نیمار از آن جمله اند و محرومیت بارسلونا از خرید بازیکن در سال 2015 به دلیل تخلفات موجود در استخدام بازیکنان جوان، از پیامدهای آن به شمار می‌رود.

 

یوهان کرویف که در زمان ترک بارسلونا به عنوان یک بازیکن در سال 1978، دستورالعمل ساخت یک آکادمی مشابه آژاکس را به نونیز داده بود و در زمان حضور در باشگاه به عنوان مربی در فاصله‌ی سال‌های 1988 تا 1996 با نونیز کار کرده بود، در این باره می‌گوید: «این یک مشکل دیگر برای بارسا ست. چند تا از این مشکلات در سال‌های اخیر دیده‌ایم؟ شش؟ هفت؟ هشت؟ این‌ها به تصویر بارسا آسیب می‌زنند. این بدترین چیزی‌ست که بتوانید [برای یک باشگاه] تصور کنید. این‌ها راجع به این شخص و آن شخص نیستند. این‌ها تصویر بارسلونا را کثیف می‌کنند.»

  ۶  
آی اسپورت
2014-10-22 19:34:57
نظر دهید
۶ نظر
پیام مادریدیستا
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۳، ۱۹:۴۰
چند سال دیگه منتظر این اتفاقات برای مدیران حال حاضر و البته سر دسته اونا مسی ... باشید ! بارسا باید تعطیل شه اصلا از بس خلافکارند
-
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۳، ۲۰:۰۹
گاز معده ات رو اینجا منتشر نکن، چه ربطی به بارسا داره
-
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۳، ۲۲:۰۰
کاتالونیا جدا بشه اسپانیا از رکود در میاد فک کنم.
اینقد که ای روسای بارسا دزدن مسوولین ما نیستن.
صالح
پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۳، ۱۲:۴۰
خب این چه ربطی به بارسا داره که تیتر زدید کثیف شدن تصویر بارسا خواهشا انقدر احمق و ابله نباشید.
-
پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۳، ۲۳:۰۷
گوه بگیرن سر در باشگاه کثیف مالدیو که میخاد برای بارسا حاشیه درست کنه
-
شنبه ۳ آبان ۱۳۹۳، ۱۰:۳۴
چرا ناراحت میشی.تو ابله باش.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر