فهرست
خطیبی: هواداران، معذرت می‌خواهم/ شکست را توجیه نمی‌کنم/ داوری بد بود
خطیبی: هواداران، معذرت می‌خواهم/ شکست را توجیه نمی‌کنم/ داوری بد بود

خطیبی: هواداران، معذرت می‌خواهم/ شکست را توجیه نمی‌کنم/ داوری بد بود

آی اسپورت- نخستین شکست خانگی تراکتورسازی امروز مقابل پیکان رقم خورد. رسول خطیبی در نشست خبری پس از این بازی گفت:

شرمنده هواداران شدم

از همه هواداران عذرخواهی می‌کنم. شرمنده آن‌ها شدم. بابت از دست رفتن این سه امتیاز واقعا عذرخواهی می‌کنم. غیر از 10 دقیقه اول همه بازی در اختیار ما بود.تا زمانیکه 10 نفره شدیم از آنها سر بودیم.گلی که ابتدای بازی دریافت کردیم یک شوک بود و فکر می‌کنیم این شوک باعث استرس بچه ها شد.

بازیکنان با تمام وجود بازی کردند

از بچه ها راضی هستم اگرچه  بی دقتی کردیم و فرصت‌ها را از دست دادیم. فکر می‌کنم هوادارانی که فوتبال را می‌فهمند به لحاظ کیفیت از بازی تراکتورسازی راضی باشندچون بچه‌های ما با تمام وجود بازی کردند.

پیکان دفاعی بود

تیم ما هجومی است و در مقابل پیکان هرگز جانب احتیاط را رها نکرد. حتی وقتی 10 نفره بودیم هم پیکان با یک نفر حمله می‌کرد و اشتباه من باعث این باخت شد. البته با اینکه شکست خوردیم بازی تماشاگر پسندی ارائه کردیم. ما در بازی حریف را تحت فشار قرار دادیم.

پیکان نقطه قوت ما را مهار کرد

پیکان نقطه قوت ما را خوب مهار کرده بود. باید روی این مساله بیشتر کار کنیم. در تمرینات تلاش بیشتری انجام بدهیم. اعتقاد دارم پیکان ما را خوب آنالیز نکرده بود.  بازیکنان تهاجمی‌ما خوب پا به توپ نشدند. من نمی‌خواهم شکست را توجیه کنم. چند نفر از بازیکنان ما سرماخوردگی داشتند و این باعث شد کیفیت بازی پایین بیاید.ما به لحاظ بدنی کم نیاوردیم.در نیمه دوم که 10 نفره شدیم هم فشار زیادی آوردیم.

آل نعمه مصدوم شد

ما همه چیزمان هماهنگ بود. متاسفانه آل نعمه بدشانسی آورد و مصدوم شد. از او پرسیدم می‌توانی بازی کنی که گفت می‌توانم ولی با تغییراتی که در نیمه دوم دادیم مجبور به تعویض او شدیم.

رحمتی باید اخراج می‌شد

من اعتقاد دارم باید 5 دقیقه وقت اضافی گرفته می‌شد ولی این اتفاق نیفتاد.ما از نظر ضعف داوری بیشترین لطمه را خوردیم.جباری داور خوبی است ولی به نظر من در صحنه پنالتی رحمتی باید اخراج می‌شد. یک بازیکن تیم پیکان هم می‌توانست 4 کارت زرد بگیرد که داور یک کارت زرد هم نداد.

باخت های ما پیروزی به همراه دارد

برخی شکست ها برای ما برد محسوب می‌شود.مقابل پدیده هم شکست خوردیم اما بعدا به بردهای خوبی رسیدیم.این باخت هم به ما کمک می‌کند که ضعف هایمان را برطرف کنیم.بازیکنان هم در رختکن گفتند صدر را راحت به دست نیاوردیم که راحت از دست بدهیم.

هواداران بیخود اعتراض نمی‌کنند

هواداران بی جهت اعتراض نمی‌کنند. حتما کاری صورت گرفته است که اعتراضی را در پی داشته است.بهتر است بیشتر این موضوع را باز نکنم.

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-22 20:29:16
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۳ آبان ۱۳۹۳، ۱۳:۱۱
خاک بر سرتون با این سایتتون دو روزه خوابیده!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر