فهرست
ماتزاری: وقتم را با جواب دادن به موراتی تلف نمی کنم
ماتزاری: وقتم را با جواب دادن به موراتی تلف نمی کنم

ماتزاری: وقتم را با جواب دادن به موراتی تلف نمی کنم

آی اسپورت- سرمربی اینتر میلان والتر ماتزاری گفت که نمی خواهد با پاسخ دادن به حرفهای ماسیموموراتی انرژی اش را تلف کند. موراتی که در تساوی 2-2 اینتر در برابر ناپولی در ورزشگاه بود، در مصاحبه ای اعلام کرد که اگر والتر ماتزاری نتیجه هایش را بهبود نبخشد به زودی با خطر از دست دادن شغلش مواجه خواهد شد. اما ماتزاری در پاسخ گفت که توجهی به حرفهای رئیس 69 ساله سابق باشگاه نمی کند و همه تمرکزش را روی بازی 5 شنبه شب تیمش در لیگ اروپا در برابر سنت اتین فرانسه گذاشته است.

او به خبرنگاران گفت:\" وقت کافی ندارم تا فکر کنم که موراتی چه می گوید. حتی نمی خواهم انرژیم را با پاسخ دادن به او تلف کنم. فقط به بازی در برابر سنت اتین فکر می کنم. می خواهم بازیکنانم در همان جهتی حرکت کنند که من از آنها می خواهم. بازی سختی است. ما تیم حریفمان را بررسی کرده ایم. آنها از بهترین تیم های فرانسه هستند و احترام زیادی برای آنها قائلم. سنت اتین تیم باشخصیتی است که در لیگ فرانسه نمایش خوبی دارند. لیگی که حالا خیلی به لیگ ایتالیا نزدیک شده است. فردا بازی ما انجام خواهد شد و همه بازیکنان باید نمایش خوبمان در برابر ناپولی را ادامه دهند.\"

اینتر در این دیدار کامپانیرو، ده آمبروزیو، ناگاتومو و اوزولدو را به علت مصدومیت در اختیار ندارد.

او در این باره گفت:\" ما در بعضی پست ها مشکل داریم و برایمان انجام دادن این همه بازی با فاصله زمانی کم سخت است. من با توجه به بازیکنانی که در اختیار دارم ترکیب را می چینم و برای این کار با خود بازیکنان هم فکری می کنم.\"

     
آی اسپورت
2014-10-22 23:47:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر