فهرست
لیورپول 0-3 رئال مادرید : آنفیلد زیر پاهای رونالدو و بنزما
لیورپول 0-3 رئال مادرید : آنفیلد زیر پاهای رونالدو و بنزما

لیورپول 0-3 رئال مادرید : آنفیلد زیر پاهای رونالدو و بنزما

آی اسپورت- رئال مادرید در آخرین دیدار مرحله گروهی اش در همان نیمه اول سه بار دروازه میزبانش را گشود تا یک پیروزی راحت را به دست آورد. رئالی ها که تا به حال نه تنها لیورپول را نبرده بودند، بلکه حتی گل هم به این تیم نزده بودند این بار داستان متفاوتی را رقم زدند. فقط 41 دقیقه برای آنها طول کشید تا کار را با سه گل تمام کنند. نامهای گلزنان این دیدار هم آشنا بودند. مثل همیشه رونالدو و بنزما.

رئال مادرید که در دو دیدار قبلی اش به پیروزی رسیده بود، حالا در آستانه ال کلاسیکو به آنفیلد آمده بود. اما آنها انتظار بازی سخت تری را داشتند. با توجه به مصدومیت گرث بیل و سرخیو راموس بازی برای آنها دشوارتر از این پیش بینی می شد. اما رئال در همان نیمه اول کار قرمزها را تمام کرد.لیورپول هم در سوی دیگر مصدومانی را بیرون از زمین داشت که مهم ترین آنها دنیل استاریج بود. به جای او ماروی بالوتلی در زمین بود. بازیکنی که هیچ نشانی از آن سوپر ماریو ندارد و شاید بتوان گفت بدترین دوران بازیگری اش را در آنفیلد سپری می کند.

اما لیورپول بازی را خوب آغاز کرد و می توانست در همان ابتدای کار چندین بار دروازه رئال را باز کند. به نظر می رسید که راجرز تصمیم گرفته که رئال مادرید را سورپریز کند. اما این دقیقا همان سیستمی است که کهکشانی ها ترجیح می دهند در برابرشان بازی کنی. رئال که توانایی بالایی در تبدیل دفاع به حمله دارد توپ را به خامس رساند و او با یک پاس زیبا رونالدو را پشت مدافعان صاحب موقعیت کرد. رونالدو هم اولین گل بازی را به ثمر رساند. خط دفاعی لیورپول مثل باقی بازی های فصل به هم ریخته نشان می داد و این موضوع در برابر تیمی مثل رئال مادرید یعنی یک فاجعه. 7 دقیقه بعد تونی کروس توپ را به بنزما رساند و او حساب کار را 0-2 کرد.

لیورپول بعد از این گل در همه خطوط به هم ریخته نشان می داد. آنها با وجود این که حملاتی را روی دروازه رئال تدارک می دیدند اما مشخص بود که اگر قرار باشد گل دیگری در این نیمه به ثمر برسد زننده این گل تیم میهمان خواهد بود. اتفاقی که افتاد. بنزما 4 دقیقه مانده به پایان نیمه اول گل دوم خودش و گل سوم رئال را به ثمر رساند.

نیمه دوم نیمه کاملا متفاوتی بود. تصمیم عجیب راجرز در همان بین دو نیمه تعویض بالوتلی با لالانا بود. عملا از این جا به بعد لیورپول بدون مهاجم بازی کرد. شاید لیورپول فقط به نباختن با تعداد گل بیشتر فکر می کرد. سرمربی لیورپول در دقیقه 67 امره چان و لازار مارکوویچ را هم به میدان آورد. در سوی دیگر آنچلوتی هم کریس رونالدو، کروس و مارسلو را بیرون کشید تا برای ال کلاسیکو آنها را حفظ کند. در نیمه دوم دو تیم باز هم شانس هایی داشتند. لیورپول مرتبا به کرنر می رسید. اما حتی روی ضربات کرنر هم آنها بی برنامه بودند. کریس رونالدو هم یک موقعیت تک به تک را از دست داد و بازی با همان نتیجه 0-3 به پایان رسید.

رئال با 9 امتیاز با قدرت در صدر این گروه ایستاد و با توجه به پیروزی لودوگورتس در برابر بازل، سه تیم لیورپول، بازل و لودوگورتس 3 امتیازی هستند.

     
آی اسپورت
2014-10-23 00:57:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر