فهرست
اندرلخت 1-2 آرسنال : بازگشت شگفت انگیز مردان ونگر
اندرلخت 1-2 آرسنال : بازگشت شگفت انگیز مردان ونگر

اندرلخت 1-2 آرسنال : بازگشت شگفت انگیز مردان ونگر

آی اسپورت- توپچی ها که تا دقیقه 89 بازی را به میزبان بلژیکیشان واگذار کرده بودند به طرز فوق العاده ای با دو گل به بازی بازگشتند. در شب تولد آرسن ونگر توپچی ها هدیه فوق العاده ای به سرمربی شان دادند. آنها در حالی که تا آخرین دقیقه بازی 0-1 از اندرلخت عقب بودند با دو گل کیران گیبز و لوکاس پودولسکی که در فاصله یک دقیقه به ثمر رسیدند، سه امتیاز را به سرمربی 65 ساله شان تقدیم کردند.

آرسنال که لشکری از مصدومان را در تیم خود می بیند، روزهای خوبی را در لیگ جزیره پشت سر نمی گذارد. توپچی ها اوزیل، کوشینلی و چند بازیکن دیگر را در این بازی نداشتند و از همه بدتر اینکه مجبور بودند در این دیدار از دروازه بان جوان سومشان استفاده کنند. آنها ابتدای هفته در زمین خودشان به سختی از هال سیتی یک امتیاز گرفتند. از سوی دیگر اندرلخت برای این که شانس صعودش در این گروه از این هم کمتر نشود، باید این بازی را می برد.

نیمه اول بازی برای دو تیم گلی در بر نداشت. اندرلخت بیشتر به نباختن فکر می کرد و آرسنال هم نتوانست از موقعیت های به دست آمده برایش استفاده کند. اما نیمه دوم پر گل و دیدنی از کار درآمد. در دقیقه 71 ناجار دروازه آرسنال را باز کرد تا شب تولد آرسن ونگر را خراب کند. 4 دقیقه بعد از این گل مرد فرانسوی تصمیم گرفت که تغییرات عمده ای در تیمش بدهد. او در دقیقه 75 چمبرلین و جوئل کمپبل را به جای فلامینی و دنی ولبک به میدان آورد. در دقیقه 84 هم پودولسکی که از نیمکت نشینی اش در آرسنال ناراضی است جای ویلشر را گرفت تا توپچی ها با تمام قوا به دروازه میزبانو یورش ببرند.

تعویض های ونگر یک دقیقه مانده به پایان بازی جواب داد و کیران گیبس پیش تاخته روی پاس کالوم چمبرز گل تساوی را به ثمر رساند. اندرلخت هنوز در غم از دست دادن سه امتیاز بود که پودولسکی کار آنها را یک سره کرد. او 7 دقیقه پس از ورودش به میدان گل برتری و پیروزی بخش توپچی ها را به ثمر رساند تا بهترین هدیه تولد ونگر را به او تقدیم کند.

آرسنال با این پیروزی با 6 امتیاز پشت سر دورتموند 9 امتیازی قرار گرفت تا هنوز شانس سرگروهی داشته باشد. اندرلخت و گالاتاسرای هم با یک امتیاز در پایین جدول قرار دارند.

     
آی اسپورت
2014-10-23 01:22:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر