فهرست
عصبانیت راجرز از دست بالوتلی
عصبانیت راجرز از دست بالوتلی

عصبانیت راجرز از دست بالوتلی

آی اسپورت- بعد از شکست 0-3 لیورپول در برابر رئال مادرید برندان راجرز گفت که شخصا با بالوتلی برخورد خواهد کرد. این بازیکن ایتالیایی در تونل بین زمین و رختکن پیراهنش را به په په داد و به همین دلیل سریعا جای خود را به آدام لالانا داد. راجرز اصرار داشت که تعویضش تاکتیکی بوده است اما بعد از بازی نارضایتی خودش را از این موضوع نشان داد و گفت که باید این موضوع را بررسی کند.

او گفت:\" بعد از نیمه اول این ماجرا را شنیدم و از این موضوع خوشم نیامد. شخصا این موضوع را بررسی خواهم کرد و تصمیم نهایی را خواهم گرفت. این چیزی نیست که بتوانم تحملش کنم. دوست ندارم چنین اتفاقاتی را ببینم. این موضوع در کشورها و لیگ های دیگر پیش می آید اما نباید اینجا و در این شرایط اتفاق می افتاد. اینجا نام بازیکنی مطرح است که من پیش از این تکلیفم را با او مشخص کرده ام و در این باره نیز با او برخورد خواهم کرد.\"

راجرز همچنین از عملکرد آدام لالانا تمجید کرد:\" فکر کردم که در میانه میدان به تحرک بیشتری نیاز داریم. احساس می کردم که رحیم این کار را برای ما خواهد کرد. سپس لالانا را به زمین فرستادم و او خوب کار کرد. اگر بخواهم عادلانه صحبت کنم رحیم در پست غیرتخصص اش بازی می کرد اما تلاش زیادی کرد و آنچه را که از او خواسته بودیم برایمان انجام داد.\"

  ۳  
آی اسپورت
2014-10-23 09:31:08
نظر دهید

۳ نظر
کاوه
جمعه ۲ آبان ۱۳۹۳، ۲۳:۵۱
دو روزه خوابیدین؟ خخخخخخخخخخخ
-
شنبه ۳ آبان ۱۳۹۳، ۱۴:۵۱
واقعا نمیخواین یه فکر اساسی برای سایت بکنین!
به این رنکینگ رسیدین حیفه!
-
شنبه ۳ آبان ۱۳۹۳، ۱۵:۱۷
باز هم که به کما رفتی!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر