فهرست
فوری :خانزاده و شجاع محروم تا اطلاع ثانوی!
فوری :خانزاده و شجاع محروم تا اطلاع ثانوی!

فوری :خانزاده و شجاع محروم تا اطلاع ثانوی!

آی اسپورت - ساعاتی بعد از پایان دیدار دو تیم پرسپولیس و تراکتور که با برتری شاگردان یحیی گل محمدی خاتمه یافت، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با ارسال اطلاعیه هواداران دو تیم را با شوک مواجه کرد. در اطلاعیه کمیته انضباطی که ساعتی پیش منتشر شده آمده:

بر این اساس شجاع خلیل زاده(پرسپولیس) و محمدرضا خانزاده‌(تراکتورسازی)به دلیل رفتارهای صورت گرفته در بازی امروز پرسپولیس و تراکتورسازی با دستور موقت تا اطلاع ثانوی از حضور در مسابقات‌محروم‌ شدند.

*حواشی مسابقه به صورت کامل رصد شده و کمیته انضباطی پس از دریافت گزارش ناظران‌احکام خود را در قبال باشگاهها و نفرات متخلف صادر خواهد کرد‌.

*مطابق روال قبلی،هرگونه بدرفتاری از سوی مربیان،بازیکنان و همچنین تماشاگران با داوران مسابقه با قاطعیت مورد برخورد قرار خواهد گرفت.در این باره مستند به گزارش دریافتی،احکام مرتبط به اطلاع عموم خواهد رسید.

*ساکت الهامی،سرمربی تیم تراکتورسازی برای ادای پاره ای از توضیحات به کمیته انضباطی فراخوانده شد.

صدور احکام فوری  و شدید در این فصل از فوتبال ایران سابقه دار است ؛ در مرتبه قبلی ساعاتی پس از سوت پایان دربی ، کمیته انضباطی احکام خود را اعلام کرد که مهم ترین آن ها محرومیت فرشاد احمدزاده تا اطلاع ثانوی و محرومیت و توبیخ  شجاع خلیل زاده و عارف غلامی بود.

۱ ۳  
آی اسپورت
2020-01-26 23:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
کوهیار
دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸، ۰۰:۳۱
جامو بدید قلعه نوعی دیگه چرا لیگ برگزار میکنید
۱ ۱
فرهاد
دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸، ۱۹:۳۸
اره مثل این چند سال که جامها را بدون بازی می دادند به قلعه نوعی و تمام ایین نامه ها شب بازیهای قلعه نوعی تغییر می کرد. دیگه دست پرسپولیس رو شده
فرهاد
دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸، ۱۹:۳۶
تا اطلاع ثانوی یعنی تا بازی بعدی پرسپولیس این سیاه نمایی ها دیگه رسوا شده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر