فهرست

سرنوشت متفاوت ۸ستاره ال کلاسیکو

8 بازیکن از 22 بازیکن رئال و بارسا که تا دو دقایقی دیگر، وارد زمین چمن ورزشگاه برنابئو خواهند شد تا بازی رفت ال کلاسیکو از هفته 9 لالیگا را برگزار کنند، می توانستند در تیم مقابل حضور داشته و سرنوشتی متفاوت برای خود رقم بزنند. 

کریم بنزما،ایسکو،مودریچ و تونی کروس از رئال مادرید و سوارز،نیمار،اینیستا و راکیتیچ از بارسا در مقاطعی، مورد توجه تیم رقیب قرار داشتند. 

فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال، برای جذب نیمار دست به هر تلاشی زد با این حال نیمار ترجیح داد با پول کمتر، راهی نوکمپ شود. در مورد سوارز هم شایعات زیادی در مورد علاقه مدیران رئال برای به خدمت گرفتن او شنیده شده است. 

اما وضعیت اینیستا در نوع خود جالب است. در سال 2006 زمان انتخابات ریاست باشگاه رئال، پالاسیوس رقیب جدی رامون کالدرون در آن مقطع، قول خرید اینیستا را به هواداران رئال داده بود. مساله ای که با انتخاب کالدرون منتفی شد. 

اما جالب است بدانید که ایسکو و مودریچ، پیش از پیوستن به رئال از هواداران بارسا بودند.هر دو حتی با پیراهن بارسلونا عکس دارند . ستاره مالاگایی رئال در مصاحبه ای با موندودپورتیوو در سال 2012 فاش ساخته بود که یک هوادار بارسلوناست و به رئال علاقه ای ندارد.

     
آی اسپورت
2014-10-25 19:30:54
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر