فهرست

کاهش احتمال ابقای نلو وینگادا

حبیب کاشانی مدیر تیم ملی امید فعلا اظهارنظر دقیقی درباره تیم امید نمی کند.

این عضو شورای شهر تهران بعد از جلسه فنی کمیته فدراسیون فوتبال خروجی جلسه را اینچنین در اختیار خبرنگاران گذاشت.

مربی جانشین باید توانمند باشد
جلسه امروز با سرمربی تیم ملی مثبت بود و نظرات کی روش را در باره وینگادا شنیدیم و قرار شد اگر سرمربی جدیدی برای تیم امید انتخاب شد، این فرد مربی توانمند و جایگزین خوبی برای وینگادا باشد. بررسی های مفصلی درباره عملکرد تیم امید در کمیته فنی صورت گرفته بود و در این جلسه کی روش نظرات فنی اش را به حضار گفت و قرار شد تا ما با جمع بندی همه نظرات و شرایط موجود، تصمیم مناسبی برای تیم امید بگیریم.

وینگادا در المپیک چهارم شده
نبایدفرصت را برای تیم امید از دست بدهیم. اگر وینگادا را برمی داریم او یک وینگادای موفق است که تیمش در المپیک چهارم شد. باید مربیان خوبی جانشین او شوند. امروز با حضور کی روش صحبت هایی را انجام دادیم که در نهایت او حمایت از تیم المپیک را مدنظر داشت و معتقد بود که مدیر و مربی که در تیم حضور دارند با برنامه قبلی پیش بروند.

نباید عجله کنیم
تیم المپیک ما به هرحال از مشکل عدم حضور بازیکنان هم رنج برد و امکانات کافی هم وجود نداشت. به همین دلیل برای جلوگیری از قضاوت یک طرفه می خواهیم تا خروجی جلسات را به وینگادا انتقال دهیم وپ س از آن تصمیم خواهیم گرفت چرا که با وجود زمان کم نباید با عجله عمل کنیم. به هرحال وینگادا هم کارنامه خوبی دارد و نباید این را نادیده گرفت.

کاپلو هم نمی تواند کمک کند
با توجه به اینکه امکان دارد اسم یکی از اشخاص از قلم بیفتد اجازه دهید نامی از مربیان نبرم. مربی خارجی را از این باب بحث کردیم که هیچ مربی نمی تواند به تیم کمک کند حتی هم اکنون کاپلو هم نمی تواند به تیم کمک کند زیرا فرصت مان محدود است. اگر مربی بتواند به ما کمک کند آن شخصی است که با فرهنگ و فوتبال ما آشنا باشد. فارغ از گذرنامه او که برای چه ملیتی است در مورد آشنایی اش بیشتر بررسی خواهیم کرد.

برایند وینگادا منفی است
اگر بازی های اینچئون را ملاک قرار می دهید او 7 بازی انجام داده که 3 باخت داشته و 4 مساوی داشته. طبیعتا اگر در لیگ برتر مربی این نتیجه را بگیرد مدیرعامل میتواند تصمیم به تغییر او داشته باشد اما باید این موضوع بررسی شود. مجموع برآیند او منفی است. ما می توانیم با وینگادا برای جداشدن از هم دوستانه تصمیم بگیریم. چه پالس مثبتی دارد که بخواهیم هم اکنون به سرعت تصمیم بگیریم. زمانی که هنوز جایگزینی برای او انتخاب نشده است. اگر قرار است جدایی انجام شود باید دوستانه باشد و با کمترین خسارت.

چرا وینگادا نیامد؟
وینگادا از زمان مربیگری در پرسپولیس حدود 500 میلیون تومان بدهی مالیاتی دارد که 100 میلیون تومان آن از سوی باشگاه پرداخت شده ولی 400 میلیون تومان مانده است و به همین دلیل آمدنش برای حضور در جلسه سخت بود.

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-27 14:21:48
نظر دهید

۱ نظر
آرش
دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۳، ۲۱:۴۲
هر روز بدتر از دیروز! یک بار حملات اینترنتی سایت را از کار می اندازد. یک بار کلن سایت بالا نمی آید. باشگاه نویسندگان مدت هاست که به روز نمی شود به گونه ای که آخرین یادداشت در مورد باخت بارسا به پاری سن ژرمن است! می دانید کی بود؟ الان هم که متوسط اخبار سایت به هر روز یک خبر تقلیل یافته. واقعن هنوز خود را جانشین سایت گل دات کام اسلش فارسی می دانید؟ دریغ آن رخ و برز و بالای او/دریغ آن همه مردی و راای او! سایت گل کجا اینطور بود؟ خواننده وفاداری چون من که بیشترین تعداد بازدیدش هنوز از سایت گل است را نومید کردید، نومید!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر