فهرست

نشست مشترک صداوسیما و فدراسیون فوتبال در غیاب ضرغامی

جلسه مشترک مسوولان صداوسیما با فدراسیون فوتبال به دعوت رییس شورای عالی ورزش صداوسیما برگزار می‌شود و رییس سازمان صداوسیما در این نشست حضور ندارد.

 این جلسه به دعوت رییس شورای عالی ورزش صداوسیما، با حضور روسای باشگاه‌ها و مسوولان فدراسیون فوتبال برای طرح نظراتشان در ارتباط با مسائل جاری برگزار می‌شود.

سید تقی سهرابی، مدیر کل روابط عمومی صداوسیما با تایید خبر بالا به ایسنا اعلام کرد، «بعد از جمع‌بندی در این جلسه، نظرات توسط رییس شورای عالی ورزش صداوسیما به اطلاع رییس سازمان صداوسیما خواهد رسید.»

ریاست شورای عالی ورزش صداوسیما را مجید زین العابدین عهده‌دار است که مدیر شبکه سه سیما هم هست.

مهدی تاج،  از برگزاری جلسه مشترک عزت‌الله ضرغامی با مسئولان فدراسیون فوتبال خبر داد.

نائب رییس فدراسیون فوتبال این خبر را در حاشیه جلسه مشترک رییس سازمان لیگ ایران با رییس فدراسیون فوتبال ایتالیا اعلام کرد.

تاج گفته است: قرار است امروز مسئولان فدراسیون به همراه مدیران باشگاه‌های کشور ساعت 3 بعدازظهر در دفتر عزت‌الله ضرغامی حاضر شده و درباره حق پخش با یکدیگر گفت‌وگو کنند.

اختلاف فدراسیون فوتبال با صداوسیما بر سر مبلغ حق پخش تلویزیونی باعث شده است تا علی کفاشیان طی دستوری از ورود دوربین‌های تلویزیونی به ورزشگاه‌های کشور جلوگیری کند. مسابقات لیگ برتر فوتبال هفته گذشته از تلویزیون پخش نشد.

  ۲  
آی اسپورت
2014-10-27 14:33:22
نظر دهید
۲ نظر
پیام مادریدیستا
دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۳، ۱۴:۵۷
میشه حداقل به بیانیه بدین بگید که کجا میرید و میاید هی ؟ سایت ترکیده که !
آرش
دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۳، ۲۱:۴۳
هر روز بدتر از دیروز! یک بار حملات اینترنتی سایت را از کار می اندازد. یک بار کلن سایت بالا نمی آید. باشگاه نویسندگان مدت هاست که به روز نمی شود به گونه ای که آخرین یادداشت در مورد باخت بارسا به پاری سن ژرمن است! می دانید کی بود؟ الان هم که متوسط اخبار سایت به هر روز یک خبر تقلیل یافته. واقعن هنوز خود را جانشین سایت گل دات کام اسلش فارسی می دانید؟ دریغ آن رخ و برز و بالای او/دریغ آن همه مردی و راای او! سایت گل کجا اینطور بود؟ خواننده وفاداری چون من که بیشترین تعداد بازدیدش هنوز از سایت گل است را نومید کردید، نومید!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر