فهرست

درخواست هیات رییسه برای برکناری نبی و آیت اللهی قانونی است؟

در شرایطی که اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال خواستار برکناری مهدی محمد نبی و محمدهادی آیت اللهی از سمتهای خود شده اند و برای این درخواست خود به ماده 35 استناد کرده اند اما دو بند این ماده صراحتا می گوید حق پیشنهاد عزل و نصب دبیرکل و همچنین پیشنهاد نصب روسای کمیته ها از وظایف رییس فدراسیون فوتبال است.

 7 تن از اعضای هیات رییسه با ارسال نامه ای به علی کفاشیان از او خواسته اند که مهدی محمدنبی و محمدهادی آیت آللهی را به ترتیب از سمت دبیرکلی فدراسیون فوتبال و سرپرستی کمیته فنی و توسعه عزل کند.

آنها در این نامه به بند 2 و 6 ماده 35 اساس نامه استناد کرده اند. این در حالی است که این دو بند به صراحت می گوید این وظایف بر عهده رییس فدراسیون فوتبال است.

بند 2 ماده 35 اساس نامه فدراسیون فوتبال می گوید نصب روسا و اعضای کمیته ها بر اساس پیشنهاد رییس فدراسیون فوتبال صورت می گیرد. بند 6 ماده 35 این اساس نامه هم می گوید نصب و عزل دبیرکل فدراسیون فوتبال هم به پیشنهاد رییس فدراسیون فوتبال است.

باید دید در جلسه چهارشنبه هیات رییسه فدراسیون فوتبال، علی کفاشیان چه واکنشی به درخواست اعضای هیات رییسه نشان می دهد. با این حال او در گفت وگو با رسانه ها از ادامه کار محمدنبی و آیت اللهی خبر داده بود.

     
آی اسپورت
2014-10-27 22:27:02
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر