فهرست
خلیلی: حضور درخشان عقب گرد کامل است!/ پرسپولیس باید مربی تراز اول داشته باشد
خلیلی: حضور درخشان عقب گرد کامل است!/ پرسپولیس باید مربی تراز اول داشته باشد

خلیلی: حضور درخشان عقب گرد کامل است!/ پرسپولیس باید مربی تراز اول داشته باشد

آی اسپورت- صحبت های حمید درخشان در مورد حضور خلیلی در تمرین پرسپولیس، این مهاجم را عصبانی کرده است. درخشان معتقد بود حضور خلیلی یک بازگشت به عقب برای پرسپولیس است و حالا خیلی نیز در گفتگو با ورزش سه، حضور درخشان را بازگشت به عقب دانسته است. به نظر شما کدام یک از این دو بازگشت به عقب ترند؟!


بی سر و صدا از تیم رفتم

قبل از اینکه پرسپولیس به اردوی کیش برود، آقای عبدی یک روز از من خواست که قبل از حضور در تمرینات با او به صورت خصوصی صحبت کنم. من هم چون تجربه دارم فهمیدم که دیگر نمی‌ خواهند من در تمرینات باشم. وسایلم را جمع کردم و خیلی بی سروصدا از تیم خارج شدم. اما روز بعد آقای عبدی به من گفت که سرمربی تیم(درخشان) گفته چون نمی‌ شود در زمان تمرینات تاکتیکی محسن را بیرون بگذاریم و به او بگوییم دور زمین بدود، به همین دلیل بهتر است که او دیگر در تمرینات پرسپولیس حاضر نشود. این حرف کاملا بچه‎گانه است چون من اصلا اجباری نداشتم که درتمرینات تاکتیکی حاضر باشم، قبلا هم به آقای عبدی گفته بودم که زمان انجام تمرینات تاکتیکی من اختصاصی کار می کنم.

پرسپولیس مربی کاریزماتیک می خواهد


متاسفانه امسال به دلیل مشکلات فصل گذشته با صبا باتری و قانون بازیکنان زیر 23 سال من نتوانستم تیم پیدا کنم، از آقای دایی هم خواهش کردم که به من اجازه دهد تا نیم فصل برای اینکه در شرایط آمادگی باشم با او تمرین کنم، وقتی هم که آقای درخشان با این سروصدا به پرسپولیس آمد من از او خواستم که اگر احساس می‌ کند حضور من مشکل ساز است به تمرینات پرسپولیس نیایم. اما او خودش به من گفت که هیچ مشکلی وجود ندارد. من وقتی که حرف هایش را بعد از بازی با سایپا شنیدم اصلا شوکه شدم، من حتی آنقدر بی سروصدا بیرون آمدم که تیم در آرامش باشد و یک موقع از بیرون هواداران فشاری به او یا تیم وارد نکنند. چه دلیلی داشت که ایشان بیاید این حرف های تخریبی را بزند که این 33، 34 سال است و حضورش در پرسپولیس بازگشت به عقب است. باید در جواب او بگویم اصلا حضور خود شما عقب گرد کامل بود، پرسپولیس باید مربی تراز اول و روی بورس داشته باشد که حداقل توانسته باشد سهمیه جام باشگاه را به دست آورد. ایشان این همه مصاحبه کرد که من قول می‌ دهم تیم را قهرمان کنم، حالا هم حرف های ضدونقیض می‌ زند، به من مربوط نمی‌ شود که بخواهم ایشان را تخریب کنم اما به عنوان یک بازیکن پرسپولیس و اینکه مدتی در کنار این تیم تمرین کردم، به عقیده من جایگاه این تیم میانه جدول نیست و بهتر است که مربی باسابقه و کسی که مثل دایی کاریزما داشته باشد به پرسپولیس بیاید، مثل کرانچار که اینقدر اتفاقات عجیب و غریب قهر کردن ها و مشکلات داخل تیم وجود نداشته باشند. شما ببینید الان انسجام تیمی پرسپولیس و شرایط تاکتیکی و دوندگی آنها از زمان آقای دایی بدتر شده پس بهتر است با وعده و وعید هواداران را گول نزنیم که قرار است یک مهاجم تراز اول به پرسپولیس بیاید چون هیچ بازیکن خارجی سطح اولی در حال حاضر بیرون نیست. خرید بازیکن خارجی ای که تا الان بیرون مانده جز خارج کردن ارز در شرایط اقتصادی این روزها و جفا در حق مهاجمان خوب ایرانی سود دیگری ندارد.

قصد خداحافظی ندارم

در حال حاضر دوباره تمریناتم را به صورت اختصاصی پیگیری می‌ کنم و تا نیم فصل منتظر می‌مانم تا بتوانم شانسم را برای حضور در تیم های لیگ‌برتر یا لیگ یک امتحان کنم. البته خیلی ها به من می‌ گویند که مثل بازیکنان هم دوره ات قصد نداری اگر تیمی پیدا نکردی خداحافظی کنی (می‌خندد) در پاسخ آنها باید بگویم من فعلا قصد خداحافظی ندارم. در پرسپولیس که بودم پا به پای جوانان تمرین می‌ کردم، کسی که سلامت زندگی کند راحت می‌ تواند تا 37، 38 سالگی بازی کند.

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-28 17:06:08
نظر دهید
۱ نظر
-
سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۳، ۱۸:۵۴
محسن جان عزیزی برای ما ولی قبول کن اماده نیستی و مربی حق داره بازکنش رو انتخاب کنه!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر