فهرست
خلیل زاده: فقط یک فرصت دیگر به من بدهید/ فوتالم و زندگی ام عقب می افتد!
خلیل زاده: فقط یک فرصت دیگر به من بدهید/ فوتالم و زندگی ام عقب می افتد!

خلیل زاده: فقط یک فرصت دیگر به من بدهید/ فوتالم و زندگی ام عقب می افتد!

آی اسپورت- شجاع خلیل‌زاده در خصوص مشکلاتی که برای کارت معافیت از خدمتش پیش آمده صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانید.

تو آخرین بازیکن محروم فوتبال کشورمان به دلیل کارت معاف از خدمت هستی. خودت اصل داستان را تعریف کن.

متاسفانه پرونده 8 سال پیش را دوباره باز کردند و این هم در حالی است که زمانی که من کارت معافیتم را گرفتم همه چیز در پرونده‌ام موجود است و مدارکی که در پرونده دارم نشان می‌دهد که کارت من قانونی است. حتی چند بار برای این موضوع به کمیسیون پزشکی نظام وظیفه رفتم و حتی در بیمارستان بودم و همه اینها در پرونده من موجود است.

پس چرا کارت معافیت تو باطل اعلام شده؟

من دو، سه جلسه به نظام وظیفه رفتم و در کمیسیون پزشکی تست دادم اما فقط یک جلسه نتوانستم در کمیسیون پزشکی حاضر شوم که آن هم به خاطر بازی سپاهان بود. من کارت معافیتم را از جنوب کشور نگرفتم و برای این کار واسطه‌ای هم نداشتم و خودم اقدام کردم و این انصاف نیست که به خاطر یک جلسه کمیسیون نرفتن کارت معافیت من را باطل کنند.

با این شرایط چه آینده‌ای در انتظار تو و فوتبالت خواهد بود؟

من از مسئولان نظام وظیفه خواهش می کنم یک جلسه به من فرصت دهند تا بروم و همه چیز را توضیح دهم چراکه همه چیز در پرونده من موجود است و من همه تست‌ها را پشت سر گذاشتم و تنها یک جلسه آن هم به خاطر سپاهان به کمیسیون پزشکی نرفتم و این انصاف نیست که به همین خاطر کارت مرا باطل کنند. من کارت معافیتم را قانونی گرفتم و حتی زمانی که در مس رفسنجان بازی می‌کردم پاس همدان که بازیکنان سرباز می‌گرفت مرا می‌خواست اما من به این تیم نرفتم و آن هم درحالی است که در 18، 19 سالگی می‌توانستم این کار را انجام دهم با این اتفاق فوتبال من دگرگون می‌شود و مشخص نیست که چه آینده‌ای انتظار مرا خواهد کشید.

یعنی فکر می‌کنی به دلیل همین یک جلسه شرکت نکردن کارت معافیتت باطل شد؟

من کارتم را قانونی گرفتم و با این تصمیم همانطور که گفتم از فوتبال و زندگی عقب می‌افتم چراکه تازه فوتبال من شکل گرفته و فقط به جرم یک جلسه کمیسیون نرفتم کارت معافیتم را باطل کردند. من از سردار کمالی، سردار سیدسادات و سردار باران چشمه می‌خواهم یک جلسه به من فرصت دهند تا بروم و توضیح دهم چراکه نمی‌خواهم دو سال از زندگی عقب بیفتم. کارت من قانونی است و نه مشکل خونی دارم، نه نابینا هستم، نه دیوانه‌ام و نه مشکل غدد دارم بلکه همه چیز من قانونی است و مدارک آن موجود است و خواهش می‌کنم به من که فوتبالیست جوانی هستم فرصت دهند چراکه من با تیم ملی به جام جهانی صعود کردم و به من فرصت دهند که از خودم دفاع کنم. اگر من مشکل داشتم مطمئن باشید جلسات قبلی کمیسیون را نمی‌رفتم.

     
آی اسپورت
2014-10-28 17:07:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر