فهرست
آرزوی مبعلی: خداحافظی از فوتبال با استقلال
آرزوی مبعلی: خداحافظی از فوتبال با استقلال

آرزوی مبعلی: خداحافظی از فوتبال با استقلال

آی اسپورت - علیرضا منصوریان برای تقویت تیمش در نیم‌فصل دوم لیگ برتر روی ایمان مبعلی حساب ویژه باز کرده است و قصد دارد به هر شکلی که هست این بازیکن را در فصل نقل‌وانتقالات به خدمت بگیرد. مبعلی در چند فصل اخیر یکی از بازیکنان تأثیر‌گذار نفت بوده و در شرایط عادی طبیعی است که این باشگاه راحت این بازیکن خود را از دست ندهد، اما واقعیت این است که خود این بازیکن بسیار مشتاق است با پیراهن استقلال از فوتبال خداحافظی کند و علی دایی هم قصد ندارد مخالفتی با این قضیه داشته باشد.

سرمربی نفت در تعطیلات نیم‌فصل به دنبال جذب یکی دو هافبک جنگنده و دونده است در شرایطی که مبعلی به خاطر شرایط سنی‌اش خیلی نمی‌تواند خواسته‌های او را در زمین اجرا کند. از این‌رو دایی نمی‌خواهد در این مقطع که مبعلی در دوران پایانی فوتبالش است مانع رسیدن او به خواسته‌اش شود. نفت روز جمعه در مرحله نیمه نهایی جام حذفی در اصفهان به مصاف سپاهان خواهد رفت و احتمال اینکه این آخرین بازی مبعلی با پیراهن نفت باشد، خیلی زیاد است

 

تسنیم

۳ ۵  
آی اسپورت
2016-12-28 11:29:00
نظر دهید

۵ نظر
یوسف
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵، ۱۱:۵۹
ایمان هم میتونست جلوی استقلال وا بده، بد بازی کنه، کاری کنه استقلال صعود کنه، تا بعدا که میره استقلال با هم تو فینال شرکت کنن و جام رو بالای سر ببرن! ولی دو تا پاس گل داد! چرا؟! چون شرف داشت!! به پیرهن تیمی که حتی تماشاگر نداره وفادار بود! چیزایی که بختیار ازش بویی نبرده!
۴ ۴
حـسـیـن
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۳۰
تهمت زدن جزئی از شرافته؟!
۱
محمد
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۴۱
و البته بازيكناني مثل ميثاق معمارزاده و حسين ماهيني نيز نداشتند !!!!!!...البته طبق فرمول شما !!!!!!
یوسف
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵، ۲۳:۳۰
اون تهمت بود اینکه شبش بیاد بگه فدای سرم یعنی چی!؟ ضمنا پرسپولیسی نیستم اگه در این مورد بخواین صحبت کنیم اسمها یکی دو تا نیستن من فقط خواستم مردونگی ایمان رو یاداور بشم! ابراهیم توره، احمد جمشیدیان و خیلیای دیگه که مایلی کهن قبلا ازشون اسم برده!
یوسف
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵، ۲۳:۳۳
تهمت بیجا زدن بله از شرافت نیست ولی ملت رو احمق فرض کنی هم شرافتمندانه نیست! الان بازیکن تیمته هرچقدر هم بد باشه پای باشگاهت در میونه بایدم دفاع کنی ازش!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر