فهرست
ابراهیم زاده: قرار نیست سرمربی امیدها باشم/ پرسپولیس را دستکم نمی گیریم!
ابراهیم زاده: قرار نیست سرمربی امیدها باشم/ پرسپولیس را دستکم نمی گیریم!

ابراهیم زاده: قرار نیست سرمربی امیدها باشم/ پرسپولیس را دستکم نمی گیریم!

آی اسپورت- سرمربی تیم پیکان پیش از حضور در فدراسیون فوتبال عنوان کرد، بحث کار او در تیم امید مطرح نیست.

به نقل از ایسنا، منصور ابراهیم‌زاده که در ساختمان فدراسیون فوتبال حاضر شده بود، در پاسخ به سوال خبرنگاران اظهار کرد: من برای کار شخصی به فدراسیون فوتبال آمده‌ام.

او همچنین در پاسخ به این سوال که آیا قرار است مذاکره‌ای برای عهده‌دار شدن سرمربیگری تیم امید انجام شود، گفت: خیر. من به هیچ عنوان بحث سرمربیگری من در تیم امید مطرح نیست.

سرمربی تیم فوتبال پیکان همچنین می‌گوید جام حذفی دیگر برایش تمام شده و تمام تمرکزشان را بر روی موفقیت در لیگ برتر گذاشته‌اند.

او در مورد شکست مقابل تیم صنعت ساری اظهار کرد: موقعیت‌های زیادی را برای گل زدن در مقابل صنعت ساری از دست دادیم اما جام حذفی دیگر برای ما تمام شده و به آن فکر نمی‌کنیم. در حال حاضر تمام تمرکز خود را بر روی لیگ برتر و کسب موفقیت قرار داده‌ و امیدواریم که این اتفاق رخ دهد. معمولا تیم‌هایی که در جام باشگاه‌های آسیا، لیگ برتر و جام حذفی بازی می‌کنند دارای مشکل هستند ولی وقتی تمرکز یک تیم کاملا بر روی یک جام باشد، می‌تواند موفق‌تر عمل کند.

سرمربی تیم فوتبال پیکان با بیان این که در مقابل صنعت ساری حتی به فکر بازی بعد هم بودند، اظهار کرد: بازیکنان ما در آن مسابقه به فکر بازی بعدی بودند و به همین خاطر از تمام نیروی خود در بازی مقابل صنعت ساری استفاده نکردیم.

ابراهیم‌زاده خاطرنشان کرد: متاسفانه تماشاگران در آن دیدار از دقیقه یک تا دقیقه 90 به مهدی رحمتی توهین کردند. با این که در بازی قبلی این تیم مقابل ملوان اتفاقاتی رخ داده بود اما باز هم میزبانی را به نماینده ساری دادند و من نمی‌دانم چطور این اتفاق رخ داد.

او در ادامه به دیدار مقابل پرسپولیس اشاره کرد و گفت: پرسپولیس همیشه تیم خوبی بوده و هست و به هیچ عنوان در این شرایط این تیم را دست کم نمی‌گیریم. در مقابل پرسپولیس نصرتی و ساموئل را دراختیار نداریم و همین کمی کار ما را دشوار کرده است.

ابراهیم‌زاده اضافه کرد: پیش از این پیکان موفق به پیروزی مقابل پرسپولیس شده و رسیدن به برد در بازی پنجشنبه دور از دسترس نیست ولی فراموش نکنید که پرسپولیس همیشه تیم قدرتمندی بوده است.

سرمربی تیم فوتبال پیکان با تاکید بر اینکه بازیکنان در حال رسیدن به شرایط مطلوبی هستند، اظهار کرد: با اضافه کردن احمد جمشیدیان و سیاوش اکبرپور تلاش کردیم تا انگیزه بازیکنان را بالاتر ببریم. این بازیکنان می‌توانند کمک خوبی برای تیم فوتبال پیکان باشند. باید تلاش کنیم تا در نیم‌فصل دوم عملکرد مطلوبی را داشته باشیم و بتوانیم امتیازات بیشتری را جمع کنیم. امیدوارم با اضافه شدن بازیکنان جدید و استفاده از فرصت تعطیلی لیگ بتوانیم به بهترین و مطلوب‌ترین جایگاه برسیم.

     
آی اسپورت
2014-10-29 11:50:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر