فهرست
درخشان: لیست مازاد نداریم/ از شایعه سازان شکایت می کنیم
درخشان: لیست مازاد نداریم/ از شایعه سازان شکایت می کنیم

درخشان: لیست مازاد نداریم/ از شایعه سازان شکایت می کنیم

آی اسپورت- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، حرف و حدیث های مربوط به ارائه لیست مازاد به باشگاه ظرف روزهای آینده را به طور کلی رد می کند. 

حمید درخشان در گفت‌وگو با تسنیم در خصوص اینکه گفته می‌شود هفت بازیکن در لیست مازاد تیمش قرار دارند، اظهار داشت: من هرگز لیست مازادی به باشگاه نداده‌ام و اخبار منتشر شده در این زمینه را به شدت تکذیب می‌کنم.

وی ادامه داد: یک روز قبل از بازی ما مقابل پیکان چنین شایعه‌ای مطرح شده است که به وجود آمدن آن فقط یک دلیل می‌تواند داشته باشد و آنهم به هم ریختن تیم ماست. با توجه به این قضیه از باشگاه می‌خواهم نسبت به کار ناجوانمردانه شایعه‌سازان واکنش نشان داده و از آنها شکایت کند.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: هیچ مربی عاقلی در این شرایط حساس تیمش به فکر لیست مازاد نیست آن هم در شرایطی که ما با کمبود بازیکن مواجه هستیم و به تمام بازیکنان خود نیاز داریم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا در نیم فصل هم لیست مازاد به باشگاه نخواهد داد،گفت: در حال حاضر تمام تمرکزمان روی بازی با پیکان است و به موضوع دیگری فکر‌ نمی‌کنم. ضمن اینکه ما در نیم‌فصل به فکر تقویت تیم خواهیم بود و نه اخراج بازیکن.

انهای پیام/

     
آی اسپورت
2014-10-29 12:23:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر