فهرست
گزارش روز: بازگشت بائو به لیگ برتر از این هفته
گزارش روز: بازگشت بائو به لیگ برتر از این هفته

گزارش روز: بازگشت بائو به لیگ برتر از این هفته

آی اسپورت- هافبک سابق تیم های استقلال و پرسپولیس، در شمار چهره های سرشناسی قرار داشت که در تابستان در لیست هیچکدام از باشگاه های لیگ برتری دیده نشد. بائو که تا چند سال قبل مشتریان زیادی در بین تیم های لیگ برتری داشت، با اجرای طرح جوانگرایی اجباری در فهرست باشگاه ها، مورد توجه باشگاه ها قرار نگرفت تا لیگ برتر را خارج از گود تماشا کند. 

تنها چند هفته بعد از آغار رقابت های لیگ برتر اما عبدالله ویسی و تیمش به جذب بائو علاقه نشان دادند. میثم خود را به اهواز رساند و در جلسه های تمرینی این تیم حاضر شد اما همچنان در مورد زمان امضای قرارداد با این بازیکن و زمان قانونی حضور او در رقابت های لیگ برتر تردیدهایی وجود داشت تا اینکه یکی از مهره های خوزستان به دلیل مشکل کارت معافیت از خدمت از این تیم جدا شد و بائو به عنوان مهره جایگزین او به فهرست تیم وارد شد. 

با توجه به قوانین سازمان لیگ، بازیکنانی که به عنوان جانشین برای پر کردن جای بازیکن-سربازها به تیم های مختلف می روند، مشکلی برای بازی کردن در میانه فصل نیز ندارند و حتما نباید تا نیم فصل صبر کنند، پس بائو که به تازگی با اهوازی ها قرارداد امضا کرده، از همین هفته نیز می تواند برای تیمش به میدان برود. او کارت بازی اش را هم دریافت کرده و به همراه سایر هم تیمی ها به اصفهان خواهد رفت تا شاید در صورت برخورداری از آمادگی بدنی، برای اولین بار در لیگ چهاردهم توپ بزند. 

     
آی اسپورت
2014-10-29 14:35:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر